בנזמה ופוגבה חיקו את בולט, האצן החזיר מסר

בצרפת ביצעו את התנועה של הג'יימקני אחרי ה-0:8, הוא הוריד אותם לקרקע

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.06.14 - 07:21
כך יעשה לשיאן העולם
כך יעשה לשיאן העולם
תחילת כתבה

רוב הנבחרות הגדולות סיפקו משחקים די משעממים בשבוע האחרון של ההכנה לקראת מונדיאל, אבל אז הגיעה צרפת והראתה כי לפחות באימונים הדברים הולכים לה בצורה קלה. הטריקולור דרסו 0:8 את ג'מייקה כשכרים בנזמה, בלס מאטווידי ואנטואן גריזמן מספקים צמדים ומשכיחים לפחות כרגע את היעדרותו של פרנק ריברי.

אז למרות שמדובר רק במשחק הכנה, האווירה בצרפת מצוינת והוכחה לכך קיבלנו לאחר המשחק כשפול פוגבה, גרזימן ובנזמה הצטלמו בחדר ההלבשה מבצעים את התנועה המפורסמת של אוסיין בולט. קצת הגזימו יחסית לכך שמדובר במפגש עם ג'מייקה.

כל מה שצריך לדעת לקראת המונדיאל באיזור המיוחד שלנו

"המטרה של התמונה היא רק לתת כבוד לאצן הטוב בהיסטוריה, אין לזה שום משמעות אחרת", ציץ פוגבה. הג'מייקני כבר הספיק להגיב לתמונה כשכתב: "משחק טוב, בפעם הבאה זה יהיה שונה". מחמאה אבל עם מסר קצת עוקצני. אגב, המשחק הראשון של הצרפתים יהיה נגד הונדורס ועל פי היכולת שלה נגד נבחרת ישראל, לא בטוח שהמפגש יהיה קשה יותר בצורה משמעותית מזה שנערך אמש.

דידייה דשאן כמובן מרוצה מההופעה של שחקניו. "זה היה ערב מצוין עבור השחקנים. אולי יש כאלה שיגידו ששיחקנו נגד ג'מייקה אבל עדיין לכבוש 8 שערים זו משימה קשה", אמר המאמן, "רציתי לראות את ג'ירו ובנזמה ביחד, אבל זה לא רק הם ויותר מדי מתרכזים בקשר בין שניהם".

"זה לא פשוט לאבד שחקן שהוא מהטופ העולמי כמו ריברי'', התייחס לחסרונו של כוכב הנבחרת במונדיאל, ''אבל צרפת טובה יותר איתו רק כשהוא כשיר ב-100 אחוזים. בכל מקרה, יש לנו עוד הרבה שחקנים טובים". דיפלומט.