קוסטה: אני בכושר הטוב ביותר שהייתי בו אי פעם

החלוץ הספרדי טוען כי החלים לחלוטין מהפציעה. ראמוס: "הציפיות גבוהות"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.06.14 - 09:03
תחילת כתבה

לפני ארבע שנים - במונדיאל בדרום אפריקה - הוכתרה נבחרת ספרד כאלופת העולם לראשונה בתולדותיה, מה שהוריד ממנה באופן סופי את תווית הלוזרית. שנתיים מאוחר יותר - באליפות אירופה שנערכה בפולין ואוקראינה - עשתה "לה רוחה" היסטוריה כשהשלימה זכיה ב-3 טורנירים גדולים ברציפות, אלא שגם זה ממש, אבל ממש, לא יצר שובע במחנה של ויסנטה דל בוסקה.

כאמור, עד לא מזמן היתה ספרד ידועה כאחת הנבחרות הלוזריות ביותר בעולם, אלא שהיוצרות התהפכו לחלוטין ולמונדיאל בברזיל היא מגיעה כאחת הפייבוריטיות הגדולות להניף את הגביע המוזהב. המסע לגמר בסאו פאולו יחל כבר ביום שישי הקרוב (22:00), אז האלופה המכהנת תפגוש את הולנד לשחזור גמר 2010.

סרחיו ראמוס, שהיה שותף לכל ההצלחות של ספרד בשנים האחרונות, לא מסתפק בזה, ומקווה להמשיך לעשות היסטוריה גם בארץ הסמבה. "הציפיות שלנו גבוהות מאוד, אנחנו האלופים. תמיד אפשרי לזכות בגביע, אך לעשות זאת זה מאוד קשה", אמר הבלם, "אנחנו צריכים לקחת את זה משחק אחרי משחק, זה מה שהוביל אותנו להצלחה בעבר, לצד צניעות ועבודה קשה".

לעומת ראמוס, עבור דייגו קוסטה יהיה זה טורניר גדול ראשון עם נבחרת ספרד - אליו הוא יגיע אחרי סיום עונה לא פשוט במדי אתלטיקו מדריד. עם זאת, במסיבת העיתונאים התעקש החלוץ כי החלים לחלוטין מהפציעה. "אני מרגיש טוב מאוד. למעשה, מעולם לא הרגשתי טוב יותר. אני בכושר מושלם ואני בטוח שלא יהיו לי בעיות במהלך גביע העולם. שחקנים מנסים לחיות את הרגע הזה, אבל אני רוצה כבר להתחיל".