מסי נחוש: "אני יודע במה טעיתי בטורנירים הקודמים"

הפנומן מפנטז על הצלחה בגביע העולמי עם נבחרת ארגנטינה: "זה יהיה חלום". וגם: מייקל אואן סיפק הצהרה מפתיעה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.06.14 - 14:56
יש לו הזדמנות לתקן. ליאו מסי (gettyimages)
יש לו הזדמנות לתקן. ליאו מסי (gettyimages)
תחילת כתבה

בלילה בין ראשון לשני ליאו מסי יפתח את המונדיאל השלישי שלו במדי ארגנטינה. הפעם, בניגוד לפעמיים הקודמות, הפנומן ינסה להוביל את האלביסלסטה אל מעבר למחסום רבע הגמר, בו נעצרה בפעמיים האחרונות על ידי נבחרת גרמניה. לקראת המשחק הראשון מול בוסניה, מסי ערך ראיון נרחב ובו התייחס לשגיאות שביצע בטורנירים קודמים ולהתמודדות עם הציפיות.

"למדתי והפקתי לקחים מההופעות הקודמות שלי במונדיאל והפעם אסור לי לחזור על הטעויות האלה", אמר ליאו מסי, "יש התלהבות וציפייה רבה בתוך הנבחרת. אגיע כדי להילחם ולעשות הכל בשביל שננצח כמה שיותר". כשנשאל על האפשרות לזכות בגביע העולמי, אמר מסי: "זה יהיה התגשמות חלום. לאור הגיבוש של הנבחרת עכשיו, זה בהחלט יכול לקרות".

כשנשאל לגבי הגביע העולמי בדרום אפריקה ומערכת היחסים עם המאמן דאז דייגו מראדונה, השיב הפרעוש: "הסתדרנו מצוין, הוא תמיד ידע להעביר לנו את הרצונות שלו והתקשורת איתו הייתה טובה". על ההופעה הקצרה שלו ב-2006 אמר: "זה היה ניסיון ראשון שעבר בצורה נהדרת. הרגשתי שההדחה שלנו לא הייתה הוגנת, אבל הטעם לא היה מר".

אגב, ארגנטינה זכתה לתמיכה מוראלית ממייקל אואן, שכבש נגדה שער מרהיב בשמינית הגמר במונדיאל ב-1998, לפני שאנגליה הודחה בפנדלים. "ארגנטינה היא הפייבוריטית שלי", אמר כוכב העבר, "הנבחרת הזו יכולה להבקיע שערים רבים, הודות לשילוב בין ליאו מסי לסרחיו אגוארו. צריך לזכור שגם מזג האוויר והתנאים בדרום אמריקה לא ישפיעו עליהם".