דה רוסי נגד באלוטלי: אנחנו צריכים גברים, לא קריקטורות

אחרי ההדחה כבר בשלב הבתים, הלכלוך יוצא. הקשר לא הזכיר את שמו של החלוץ, אבל בתקשורת האיטלקית בטוחים כי התכוון אליו. עוד אמר דה רוסי: "אנשים כאלה לא באמת משרתים את הנבחרת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.06.14 - 08:45
תחילת כתבה

הנשיכה הדוחה של לואיס סוארס קצת השכיחה את זה, אבל הנה תזכורת: נבחרת איטליה, אלופת העולם ארבע פעמים בעבר, הודחה מהמונדיאל זו פעם שניה ברציפות כבר בשלב הבתים. רק לפני שנתיים הסקוואדרה אזורה הגיעה לגמר אליפות אירופה, אלא שכעת נראה כי אין מנוס מלבצע חריש רציני בסגל.

צ'זארה פראנדלי ויו"ר ההתאחדות האיטלקית לקחו אחריות במסיבת העיתונאים מיד אחרי ההפסד לאורוגוואי, וזמן קצר אחר כך גם הלכלוך התחיל לצאת. "אנחנו צריכים גברים בנבחרת, לא קריקטורות", ירה דניאלה דה רוסי. קשר רומא אמנם לא הזכיר שמות, אבל בתקשורת האיטלקית בטוחים כי כיוון את הדברים לעבר מריו באלוטלי.

חלוצה הפרובלמטי של מילאן ספג כרטיס צהוב במהלך המחצית הראשונה, דבר שגרם לפראנדלי להחליפו כבר בפתיחת החצי השני. "לקריקטורות אין את המחויבות והתשוקה למדים הלאומיים. אנשים כאלה לא משרתים את הנבחרת", הוסיף קשרה של רומא.

"אסור לנו לחפש תירוצים, אנחנו צריכים לשכוח את כל זה במהרה. למעשה, אני חוזר בי: אנחנו צריכים לזכור מה עשינו רע ולהתחיל מחדש עם אנשים אמיתיים", סיכם דה רוסי את המונולוג החריף. ג'יאנלואיג'י בופון, הקפטן האגדי, הוסיף: "ראיתם מי היה שם עבור הנבחרת, וראיתם מי לא".

כאמור, בלי קשר לבאלוטלי, נבחרת איטליה צפויה לעבור בחודשים הקרובים מתיחת פנים לא קטנה. הבעיה של האזורי היא בכך שעושה רושם שדור העתיד האיטלקי לא קרוב ברמתו לדורות קודמים של אומת הכדורגל המפוארת. האם הנבחרת בכחול בדרך לימים קשים? נחכה ונראה.