עוד אחד הלך: אגוארו סיים את דרכו במונדיאל

חלוץ ארגנטינה קרע גיד. סבו של מסי: "הוא נראה חלש, אבל הוא ישתפר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.14 - 14:18
תחילת כתבה

ארגנטינה אולי ניצחה אמש 2:3 את ניגריה במשחק האחרון בשלב הבתים, אבל חשש כבד התגנב ללבם של האוהדים כאשר בדקה ה-37 נפצע סרחיו אגוארו וירד על אלונקה מהמגרש. כעת התבררה חומרת הפציעה שחוזרת על עצמה כבר עונה שלמה. אגוארו סובל מקרע בגיד ולמרות ההערכות שיחמיץ רק את שמינית הגמר מול שווייץ, מסתבר שהוא לא יחזור לשחק במונדיאל הנוכחי.

אגוארו אמנם הגיע לטורניר, אבל נראה פצוע וכבוי כבר מהרגע הראשון וכעת הצטרף לשורה ארוכה של פצועים שלא הצליחו להגשים את חלומם ולהציג מה הם מסוגלים לעשות על הבמה המרכזית. קדמו לו כמובן פרנק ריברי, פלקאו, מרקו רויס ואחרים.

מאמן הנבחרת הארגנטינית, אלחנדרו סאבלה כבר מחפש אלטרנטיבות: "יש לנו חלוצים שמשחקים בדיוק כמו אגוארו, ויש אחרים עם סגנון שונה כמו לאבצי. הוא עלה מהספסל ונתן הצגה נהדרת". ליונל מסי הגיב בתחילה גם הוא לפציעה של אגוארו: "אני מקווה שהוא יחזור אלינו במהרה, הוא שחקן מפתח אצלנו".

הארגנטינים יפגשו בשמינית הגמר את שווייץ, שניצחה אמש 0:3 את הונדורס בזכות שלושער של שרדאן שאקירי. בינתיים, סבו של מסי, אנטוניו קוצ'יטיני ניתח את המשחק של נכדו: "הוא נראה חלש מעט, הוא לא רץ כמו שהוא רגיל. בספרד הוא הרבה יותר מהיר, הוא משאיר את כל השחקנים על המגרש מסוחררים".

"אני רואה אותו מקיא וזה מפחיד אותי", המשיך הסבא, "אני לא יודע למה זה קורה לו. הם אומרים שזה בגלל עצבים, אבל אני לא בטוח שזה נכון. אני חושב שהוא יעלה את הרמה שלו במשחקים הקרובים, הוא ישחק טוב יותר. אי אפשר לבקש יותר מזה, הוא לא אלוהים שיכול לעשות הכל".