דל בוסקה ימשיך בספרד עד אליפות אירופה 2016

למרות הכשלון, המאמן יישאר עד תום החוזה. מאמני יפן ואיראן התפטרו

מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.14 - 11:43
תחילת כתבה

למרות הכשלון בגביע העולם, למרות שהנבחרת אותה הוא מאמן עפה מוקדם מאוד ועל אף שהציפיות הגבוהות הושלכו לפח, בספרד מאמינים בויסנטה דל בוסקה. מאמן הנבחרת, שחזר הביתה עם חניכיו בתום שלב הבתים, ימשיך לאמן את הלה רוחה גם ביורו 2016, כך הודיעה היום ההתאחדות הספרדית.

לדל בוסקה יש חוזה עד ל-2016 והוא יסיים אותו כראוי. בהתאחדות הערכיו מאוד את העובדה שהמאמן הספרדי סירב לשתי הצעות מפתות מאוד לאחרונה, בהן היה מרוויח משכורת גדולה יותר ממה שהוא מרוויח כעת. האחתץ מיפן והשנייה ממנצ'סטר סיטי.

3 שחקנים פרשו מנבחרת ספרד, צ'אבי אלונסו, צ'אבי ודויד וייה. הלה רוחה צפויה לעבור בשנתיים הקרובות חילופי דורות, כאשר השחקנים שזכו באליפות העולם ב-2010 ופעמיים באליפות אירופה, צפויים לאט לאט לפנות את הבימה לחבורה שזכתה ביורו הצעירות שנערך כאן בישראל.

כבר בספטמבר הנבחרת הספרדית תערוך משחק ידידות בפאריס מול צרפת, 4 ימים לאחר מכן תחל הנבחרת את דרכה במוקדמות היורו כשתפגוש את מקדוניה בוולנסיה.

באיראן, קרלוס קיירוש עזב את הנבחרת, שלא הצליחה לנצח אפילו פעם אחת וסיימה את דרכה במונדיאל עם נקודה ושער זכות אחד. אלברטו זאקרוני, שהוביל את יפן לזכיה בגביע אסיה, התפטר בעקבות ההדחה המוקדמת של הסמוראים הכחולים.