מסי מוכן לשווייץ: "גביע העולם מתחיל רק עכשיו"

ארגנטינה הערב בשמינית הגמר (19:00), הכוכב הוסיף: "רוצים לעשות משהו גדול". די מריה: "הוא השחקן הטוב בעולם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.07.14 - 08:27
תחילת כתבה

מאז המונדיאל ב-1990 באיטליה, נבחרת ארגנטינה לא מצליחה לשבור את מחסום רבע הגמר. כעת, כשההגרלה בהחלט שיחקה לטובתה, האלביסלסטה מרשה לעצמה לחלום. הדרך לשלב בו ארגנטינה לא היתה כבר 24 שנים תחל מחר (שלישי, 19:00), כאשר האצטדיון בסאו פאולו יארח אותה ואת שווייץ לשמינית הגמר.

ארגנטינה, למרות שהשיגה 9 נקודות, לא ממש הרשימה בשלב הבתים, אבל ליאו מסי הופיע גם הופיע למונדיאל 2014 (כבש 4 שערים ב-3 משחקים) - ולכן מאמינים במדינת האסאדו כי הגביע המוזהב יגיע לבואנוס איירס לראשונה מאז 1986. מי שבטוח במספר 10 יותר מכולם, כך מתברר, הוא חברו לחוליית ההתקפה, אנחל די מריה.

די מריה, שכידוע משחק בריאל מדריד, התראיין לקראת המפגש הגורלי מול שווייץ - ואמר דברים שכריסטיאנו רונאלדו ודאי לא ישמח לשמוע. "האם התלות במסי טובה לנו? כן. הוא השחקן הטוב בעולם. הוא עושה על המגרש דברים שאף אחד אחר לא יכול לעשות ויש לנו מזל שהוא ארגנטינאי", פירגן "האטריה".

הקשר המצוין הוסיף: "אני בטוח שמסי יהיה מלך השערים במונדיאל. הוא נמצא בכושר מדהים, מה שמשפיע על כולנו. כולנו צריכים לעזור לו על מנת שנוכל להגשים את החלום". מסי עצמו כבר לא יכול לחכות ובחשבון הפייסבוק שלו הוא רשם: "שמח שעלינו לשמינית הגמר מראש הבית, אבל גביע העולם מתחיל רק עכשיו. אנחנו רוצים להשיג משהו גדול".

על היריבה על הכרטיס לרבע הגמר, שם תחכה המנצחת בין בלגיה לארצות הברית, אמר די מריה: "זו יריבה ברמה אחרת, היא תבוא לשחק כדורגל. יש להם שחקנים מצוינים בקישור ובהתקפה, אבל ההגנה שלהם לא כל כך חזקה. אנחנו צריכים להיות מרוכזים ולא לעשות טעויות, כי בשלב הזה אתה הולך הביתה על טעויות".

ההרכבים המשוערים
ארגנטינה: סרחיו רומרו; פאבלו סבאלטה, אסיקיאל גראיי, פדריקו פרננדס, מרקוס רוחו; חבייר מסצ'ראנו, פרננדו גאגו, אנחל די מריה; ליאו מסי, אסיקיאל לאבסי, גונסאלו היגוואין.
שווייץ: דייגו בנאליו; שטפן ליכשטיינר, יוהאן ג'ורו, פיליפ סנדרוס, ריקרדו רודריגס; גוקאן אינלר, ואלון בראהמי, שרדאן שאקירי, גרניט שאקה, ולנטין שטוקר; יוסיפ דרמיץ'.