הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אניימה שוקל את עתידו בנבחרת, קשי התפטר

שוער ניגריה עשוי להודיע על סיום דרכו בנבחרת. ג'וזף יובו כבר עשה זאת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.07.14 - 10:46

נבחרת ניגריה הודחה ממונדיאל 2014 בשמינית הגמר, וכבר לא תיראה אותו דבר בעתיד. זמן קצר אחרי ההפסד 2:0 לצרפת, המאמן סטפן קשי הודיע על התפטרותו, הבלם ג'וזף יובו סיפר כי זה היה משחקו האחרון במדים הלאומיים, ו-וינסנט אניימה הצהיר כי ישקול את עתידו.

קשי, המאמן האפריקני הראשון בהיסטוריה שמוליך נבחרת אפריקנית לשמינית הגמר בגביע העולם, הבהיר: "זה הזמן שלי לחזור למשפחתי ולקבל על עצמי אתגרים חדשים. נהניתי מכל רגע, היה לי לכבוד לאמן את ניגריה, אולם זה הזמן לפרוש".

עוד לפני ההודעה על העזיבה, אגב, קשי בן ה-52 האשים את אניימה בהפסד לטריקולור. "אניימה היה צריך לקבל החלטה ואני באמת לא יודע מדוע הוא יצא לכדור בצורה כזאת. זו היתה ההחלטה שלו והיא עלתה לנו ביוקר רב. זה היה רגע חשוב במשחק", אמר המאמן.

בלי קשר לדבריו של המאמן היוצא, שוערה של ליל הצרפתית הודה כי ייתכן שזה היה משחקו האחרון בנבחרת. "אני לא נעשה צעיר יותר. אחזור הביתה ואתייעץ עם אשתי לגבי העתיד", אמר אקס בני יהודה, הפועל ומכבי תל אביב.

קשי, כאמור, הוא לא היחידי שעוזב את הסופר-איגלס. יובו, בלם פנרבחצ'ה, היה לראשון שמגיע ל-100 הופעות במדי הנבחרת - ושם הוא גם החליט לעצור. "זהו זה. אני יכול להסתכל על הקריירה שלי בגאווה גדולה. זה הזמן לתת לשחקנים אחרים את ההזדמנות. העתיד של ניגריה בהיר מאוד", נפרד הבלם.