הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סאבלה: מסי? הוא כמו מים במדבר, נותן תקווה

ארגנטינה בחצי אחרי 24 שנה. ואן בויטן: "מול נבחרת כמו גרמניה אין להם סיכוי". וילמוטס: "לא התרשמתי מהם בכלל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.07.14 - 08:14

האם ליאו מסי עומד להוריד את הקוף (קוף? גורילה) מהגב ולהביא לארגנטינה את מה שהיא מחכה לו קרוב ל-30 שנה? תשובה בעניין תתקבל בימים הקרובים, אבל על היסטוריה קטנה הוא כבר חתום. לראשונה מאז מונדיאל 90', אז כמובן כיכב על הדשא דייגו ארמנדו מראדונה, האלביסלסטה העפילה לחצי הגמר כאשר ניצחה 0:1 את בלגיה המוכשרת.

  • כל השחקנים, המהלכים והשער המכריע: זירת המשחק בין ארגנטינה לבלגיה >
  • ארגנטינה בחצי הגמר. לחצו לצפיה בשער הניצחון של גונסאלו היגוואין
  • מכה וחצי: אנחל די מריה נפצע וגמר את המונדיאל
  • הפרעוש אמנם סיים משחק שני ברציפות בלי שער, אבל היה זה שהתחיל את המהלך שהוביל לשער של גונסאלו היגוואין ובאופן כללי סיפק הופעה חיובית נוספת. מול הולנד בחצי הגמר תצטרך ארגנטינה להסתדר ללא אנחל די מריה ואולי גם שוב ללא סרחיו אגוארו, אבל מבחינת יושבי מדינת האסאדו אין שינוי - הכל אפשרי כשמסי בהרכב.

    "מסי שיחק משחק נהדר", פירגן המאמן אלחנדרו סאבלה, "הוא בא לקבל את הכדור, גרם כל פעם לשלושה שחקנים לשמור עליו. כל מהלך שהוא עושה הוא סימן לתקווה עבורנו, הוא כמו מים במדבר. כל פעולה שלו היא מכריעה, זה מעבר להבקעת שערים".

    הכוכב עצמו אמר: "רצנו יותר מאי פעם, זה מה שנדרש במשחק כזה. הגיע לנו להיות בין ארבע האחרונות במונדיאל. עכשיו אנחנו רוצים עוד ומוכנים לכל מה שיבוא. אני שולח חיבוק גדול לכל הארגנטינים, נמשיך במירוץ. זה עוד צעד בדרך".

    מנגד, בבלגיה לא ממש התרשמו ממסי והחבורה בתכלת ולבן. "לארגנטינה יש שחקנים אדירים, אבל אני חושב שנבחרת כמו גרמניה תנצח אותה בקלות", התעקש הבלם דניאל ואן בויטן. המאמן מארק וילמוטס סיכם: "לא התרשמתי בכלל מארגנטינה, זו נבחרת רגילה לגמרי".