הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

וידאל וסאנצ'ס בספק למשחק מול אורוגוואי

השניים נפצעו מול אקוואדור ועשויים לקבל מנוחה אצל צ'ילה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.06.19 - 09:30
(getty)
(getty)

שלב הבתים בקופה אמריקה 2019 על סף סיום. הלילה (בין שני לשלישי) ייערכו שני המשחקים האחרונים של המחזור השלישי לפני שלב הנוק-אאוט, כאשר בבית 3 עדיין משהו יכול לשנות את זהות העולות הסופי. בקרב הצמרת של הבית צ'ילה תתמודד מול אורוגוואי, בעוד יפן תשחק נגד אקוואדור.

שתי המוליכות החזקות בבית הבטיחו את מקומן ברבע הגמר, בעוד שתי העולות מהמקום השלישי עוד יכולות להשתנות בהתאם לתוצאה בין הנבחרת האסייתית לזו מצפון-מערב היבשת של המפעל. ניצחון של אחת מהן יוביל להעפלה, בעוד תיקו יעזור לפרגוואי שסיימה במקום השלישי בבית 2.

בינתיים, גם המקום הראשון עדיין לא הובטח לאף אחת בבית, שכן אורוגוואי יכולה לעקוף את צ'ילה, בעיקר לנוכח החדשות מאתמול בלילה. מסתמן כי ארתורו וידאל ואלכסיס סאנצ'ס עשויים לקבל מנוחה בשורות המחזיקה הנוכחית של התואר, שכן השניים נפצעו בניצחון 1:2 על אקוואדור.

"הם קיבלו טיפולים רפואיים מאז המשחק", אמר מאמן צ'ילה, ריינאלדו רואדה. "נדע יותר אחרי שהאימון הסופי יסתיים. נראה אם הם יצליחו להתאושש, כנראה שאלכסיס הוא במצב רגיש יותר. הרופאים מאד אופטימיים, אבל קיימת האפשרות גם לא לקחת סיכון כי למזלנו כבר הבטחנו העפלה לשלב הבא".