"גווארדיולה איכזב אותי. לא אשב איתו אפילו לקפה"

מריו מנדז'וקיץ' כבר עזב את באיירן מינכן לטובת אתלטיקו, אך הוא עדיין כועס על המאמן שהראה לו את הדרך החוצה מהאליאנץ ארנה: "היחס שלו כלפיי פשוט לא הגיע לי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.10.14 - 15:00
אפשר להרגיש את המתיחות (gettyimages)
אפשר להרגיש את המתיחות (gettyimages)
תחילת כתבה

מריו מנדז'וקיץ' כבר התאקלם היטב בקבוצתו החדשה, אתלטיקו מדריד. עם זאת, החלוץ לא שוכח את התקופה הלא נעימה שעברה עליו בעונה שעברה בבאיירן מינכן. בעונת הטרבל של יופ היינקס, הקרואטי היה השחקן המרכזי בקו הקדמי של הבווארים, אך עם הגעתו של פפ גווארדיולה, הוא איבד את הקרדיט. לאחר החתמתו של רוברט לבנדובסקי, הוא נאלץ לעזוב את האליאנץ ארנה ונמכר לאלופת ספרד.

בראיון שנערך איתו, התייחס מנדז'וקיץ' ליחסים הקשים שלו עם גווארדיולה ופשוט ירה את כל מה שעל ליבו. "פפ איכזב אותי בגלל שהוא לא התייחס אליי בכבוד. היה לי הרבה יותר טוב עם היינקס", סיפר החלוץ. "האם אשב עם גווארדיולה לכוס קפה? זה משהו שלא הולך לקרות".

"פשוט לא הגיע לי שהתייחסו אליי ככה אחרי שנתיים שבהן נתתי הכל עבור באיירן", המשיך מנדז'וקיץ'. "היה לי קשה להתאים את עצמי אליו בגלל שכדי שמשהו יעבוד כמו שצריך אתה צריך מאמץ משני הצדדים. הבנתי שאין שם עתיד עבורי ולכן ביקשתי לעבור למקום אחר".

עוד מקרה שהעמיק את הקרע של החלוץ עם המאמן הקטאלוני היה גמר הגביע הגרמני. "גווארדיולה החליט שאני לא אשחק שם כי הוא לא רצה שאסיים כמלך השערים. מהסיבה הזאת הוא גם בקושי נתן לי לשחק בסוף העונה. זה לא היה יותר מדי חשוב, אבל זה הראה את חוסר הכבוד שלו כלפיי. היה הרבה יותר הגיוני אם הוא היה פשוט בא אליי ואומר שאני לא מתאים לשיטה שלו".