מחסל חשבונות: תומאס מולר נגד רונאלדו ומסי

הגרמני: "ישעמם אם שוב כריסטיאנו יזכה. עדיף שליאו לא יהיה מועמד"

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.12.14 - 17:52
תחילת כתבה

כריסטיאנו רונאלדו המועמד הכמעט בטוח לזכיה שניה ברציפות, סגן אלוף העולם ליונל מסי שוב בין שלושת האחרונים ומנואל נוייר שומר על הגחלת עבור נבחרת גרמניה. וברקע, המקפוח הגדול ביותר של המירוץ לכדור הזהב מתוסכל.

"יהיה משעמם אם כריסטיאנו רונאלדו שוב יזכה", טען תומאס מולר, בין כוכבי הדאבל של באיירן מינכן והזכיה של גרמניה בגביע העולם. "היה יכול להיות מישהו אחר בין שלושת המועמדים במקום ליאו מסי. אריאן רובן, למשל, שיחק בצורה יוצאת דופן. גם היו עוד שחקנים מהנבחרת הגרמנית שיותר ראויים להיות שם".

ומה היה לו להגיד על חברו לנבחרת, ששואף להיות השוער השני בהיסטוריה שזוכה בכדור הזהב? "לזכותו של נוייר אפשר להגיד שהוא זכה בגביע העולם ועשה דברים גדולים", הזכיר מולר.

כוכב באיירן מינכן גם הפתיע כשהתייצב לצד היריבה בורוסיה דורטמונד, ששקעה למקום האחרון בבונדסליגה: "אני יותר בהלם מאשר מופתע. בהתחלה זה היה נראה לי משהו חיובי, אבל מהר מאוד התחיל לקוות שיצליחו להשיג כל נקודה אפשרית. דורטמונד חשובה מאוד לכדורגל הגרמני".

תומאס מולר בן ה-25 זכה בנעל הזהב של גביע העולם 2010 ועד כה כבש 10 שערים בשני מונדיאלים. במדי נבחרת גרמניה יש לו בסך הכל 26 שערים ב-62 הופעות וברקורד יש לו גם זכיה בליגת האלופות, בגביע העולם למועדונים ובשלושה דאבלים בגרמניה.