חנין: "יכול להיות שוער ראשון בבונדסליגה"

הישראלי שהצטרף למיינץ בראיון בגרמניה: "תמיד יש תחרות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.07.19 - 08:52
תחילת כתבה

הליגיונר הכי מפתיע של הקיץ הוא ללא ספק השוער, עומר חנין שהצטרף לקבוצת המילואים של מיינץ הגרמנית. השוער, שגדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב, עבר ליריבה העירונית ושיחק בקבוצת הנוער של הפועל ראשון לציון. את הופעת הבכורה בבוגרים הוא רשם בהפועל פתח תקווה ובעונה שעברה רשם שלוש הופעות בהפועל חדרה. כעת, הוא מוכן לעשות את קפיצת המדרגה המיוחלת.

בראיון בכורה לתקשורת הגרמנית הוא התייחס למעבר: "אני שמח מאוד להיות, כמובן זה צעד ענק עבורי. אני חושב שאם יש לך מטרה, אתה צריך לעבוד חזק בשביל המטרה. אני מאמין שאני יכול להיות שוער ראשון בבונדסליגה, אחרת לא הייתי כאן".

חנין התמודד בהפועל חדרה עם אוסטין אג'ידה, חביב אוחיון ועדי טבצ'ניק ופתח פעם אחת בהרכב. במיינץ הוא יצטרך להתמודד מול פלוריאן מולר בן ה-21 שמוערך ב-10 מיליון דולר. "תמיד יש תחרות על כל העמדות, היה לי את זה בכל מועדון. אני יודע שבסוף יש לי את המטרה שלי לשחק בבונדסליגה", אמר הישראלי.

השוער נשאל על השוני בין הליגה הישראלית לבונדסליגה: "כמובן שיש הבדלים ואפשר לראות זאת בנבחרות הלאומיות. יש כמה ישראלים ששיחקו בעבר בגרמניה, כדורגלנים ישראלים יכולים לשחק בבונדסליגה, אני גם רוצה את זה".

לפני שחלם על הגעה למועדון הגרמני, חנין בכלל רצה לרשת את ג'יאנלואיג'י בופון: "כילד היה לי חלום לשחק ביובנטוס, אבל עכשיו הראש שלי כאן ואני אעבוד קשה".