באיירן מינכן: "רוצה לסגור את סיפור האליפות בברמן"

האנזי פליק מתקרב לתואר אליפות מספר 30 של המועדון. וגם: הסכסוך בין מולר להנהלה. צפו בתקציר ה-1:2

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.06.20 - 08:05
תחילת כתבהבאיירן מינכן מרגישה שזה מתקרב. ביום שלישי הקרוב, הבווארים יעלו למשחק חוץ מול ורדר ברמן, כשניצחון שם יבטיח לה רשמית וסופית את האליפות ה-30 בתולדות המועדון. אתמול (שבת), היא השלימה צעד נוסף לעבר התואר, כשגברה 1:2 על בורוסיה מנשנגלאדבך. לאון גורצקה היה גיבור היום, כשכבש ארבע דקות לסיום את שער הניצחון. בסיום, הוא נשמע נרגש במיוחד: "מאושר שכבשתי שער ניצחון שכזה, שעזר לנו להתקרב לניצחון. זה היה מאוד קשה, גלאדבך שיבשו לנו את המשחק. אבל בסופו של דבר, שמח שניצחנו". אבל הכותרות השבוע סביב באיירן לא היו (רק) חיוביות. תומאס מולר, כנראה השחקן המזוהה ביותר עם הבווארים, הסתבך מעט השבוע כשאחרי הניצחון על פרנקפורט בגביע, ביקר בפומבי את ההנהלה וטען ש"קצת מוזר לדבר על קיצוץ בשכר, ואז להביא שחקנים חדשים". המנהל הטכני של הקבוצה, חסן סליהמידז'יץ' הגיב על כך אחרי המשחק היום ואמר: "דיברנו אחר כך, והסברתי לתומאס שהוא כנראה לא כך צודק". מנואל נוייר עמד לצידו של המנהל, כשאמר: "בסוף, חסן מייצג את המועדון. הוא זה שאחראי על בניית הקבוצה".
האנסי פליק, שהחליף במהלך העונה את ניקו קובאץ' והוביל את באיירן לזכייה המרשימה באליפות, הודה בסיום: "השגנו זאת בעבודה קשה. עשינו כמה שינויים, שהיו חשובים, אחרי המאמץ באמצע השבוע בגביע. שמח שניצחנו, אבל אני רוצה לסגור עניין בברמן ולהמשיך את הרצף הנהדר הזה".

והוא לא מדבר סתם: באיירן לא רק עומדת על 100 אחוזי הצלחה מאז החזרה מפגרת הקורונה, היא גם לא הפסידה משחק רשמי מאז הביקור נגד מנשנגלאדבך בחודש דצמבר (!) - 22 משחקים רשמיים, מתוכם 21 ניצחונות ותיקו אחד בלבד. בנוסף, היא חיברה עשרה ניצחונות ליגה רצופים, הישג כמותו לא חוותה שנתיים.