הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אייר הולאנד": צפו בשער המפלצתי של הנורבגי

"מכונת שערים", "אקרובט", "מזכיר קצת את זלאטן": בתקשורת הגרמנית היללו את חלוץ בורוסיה דורטמונד, שכבש צמד כולל מספרת גדולה מול שאלקה. התגובות והציוצים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.02.21 - 07:21

אחרי מופע השערים שסיפק בליגת האלופות, ארלינג הולאנד חזר לקרוע רשתות גם בליגה הגרמנית. כוכב דורטמונד כבש הערב (שבת) את שערו ה-16 בבונדסליגה, אבל עשה זאת בסטייל וגם חצי מספרת שתיזכר עוד זמן רב.

תחילה, המספרים: השער של הולאנד, כאמור, היה ה-16 שלו בליגה - והוא עשה זאת ב-16 הופעות בהרכב דורטמונד. למעשה, מאז הגיע לדורטמונד כבש הולאנד 42 שערים ב-43 הופעות - כאשר 26 מהם היו ב-2020-21. לא סתם אפילו בחשבון הטוויטר של דורטמונד התהלבו: "מכונת השערים! אלוהים, איזה שער אדיר של הולאנד!".

"דורטמונד מגבירה את הקצב, ועוד איך!", כתבו ב"קיקר" הגרמני. "סאנצ'ו הרים בצורה חלקה, הולאנד השלים בחצי מספרת וכבש. שער פנטסטי של הנורבגי". גם ב"בילד" הגרמני התהלבו מהשער של הכוכב: "בעיטה אקרובטית של הולאנד, הלהיט של דורטמונד, השאירה את השוער של שאלקה חסר אונים".

בתקשורת הגרמנית הוסיפו: "הולאנד הוא שחקן יוצא דופן, אחד הטובים בעולם כבר בגיל 20, והיום הוא הוכיח מדוע. הכוכב העלה את דורטמונד ליתרון מול שאלקה בבעיטה אקרובטית מבריקה, מפחיד לראות כמה הוא טוב בגילו, מזכיר קצת את זלאטן איברהימוביץ'".