הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"משוגע": הכתב שהכעיס את הפמליה של הולאנד

סוכנו הכחיש רשימת דרישות מוגזמת וקיבל שיחת לילה מפתיעה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.04.21 - 08:42

בעוד דורטמונד בדרך לאיבוד המום בליגת האלופות בעונה הבאה, השמועות סביב ארלינג הולאנד חוגגות. הבוקר (שני) בקטאלוניה סיפרו על רשימת הדרישות של הפמליה של הנורבגי והכעיסו את סוכנו של, מינו ראיולה.

תחילה, יש לציין, הדיווחים מספרים שדורטמונד תנסה לשמור על החלוץ בעונה הבאה - אך זה צפוי להיות קשה ללא השתתפות בליגת האלופות. לכן, ראיולה נפגש עם כמה קבוצות מהדרג הבכיר באירופה, כשבראשן - ברצלונה, שמצאת כעת תחת חברו הטוב ז'ואן לאפורטה. לאחר הפגישה בין הצדדים בשבוע שעבר, "RAC 1" חשפו הלילה את הדרישות של סוכן העל וגררו תגובה זועמת.

על פי הדיווח, ראיולה דורש לעצמו עמלה על סך 20 מיליון יורו על החתמתו של הולאנד, סכום זהה לזה שדורש אביו של השחקן. בנוסף, השניים דורשים עבור הולאנד עצמושכר של 30 מיליון יורו נטו לעונה וכמובן, את הישארותו של ליאו מסי במועדון. כל זאת בלי להתייחס לסכום אותו תצטרך לשלם ברצלונה לדורטמונד, שמוערך בכ-150 מיליון יורו. משמע, בארסה תצטרך להוציא מכיסה 220 יורו ולהשאיר את מסי כדי להנחית את הולאנד.

ראיולה לא אהב לקרוא את הדיווחים ומיד פירסם תגובה ברשתות החברתיות. "פייק ניוז מטייל מהר ורחוק", הוא כתב. העיתונאי, פאבריוציו רומאנו, שיתף ודיווח כי בפגישות ראיולה שוחח עם הקבוצות רק על הפרויקט המקצועי לעונה הבאה, כאשר השיחות על עמלות יגיעו בהמשך.

בתגובה, העיתונאי הקטלאני ג'רארד רומרו (RAC1), שפירסם את הדיווחים, התקשר לסוכן בשעת לילה מאוחרת בזמן שידור לייב באינסטגרם. בשיחה בין השניים נראה הכתב שואל: "אתה טוען שהמידע שלי הוא פייק ניוז ויודע שזה לא נכון". ראיולה ענה "משוגע, תפסיק להתקשר אליי, בטח בשעות כאלה", וניתק מיד.

בינתיים, בגרמניה מעבירים ביקורת נוקבת על הסוכן ועל המיוצג שלו. "העיתוי של הקרקס הנודד, רגע לפני משחק העונה מול פרנקפורט והקרב מול מנצ'סטר סיטי, לא היה רגיש במיוחד. וזה בלשן המעטה. השחקנים יכולים לסבול את הרעש כל עוד הולאנד יעשה את עבודתו על המגרש, אך אם - הטינה תגדל. שפת הגוף שלו זועקת בשבועות האחרונים - 'אני טוב מדי בשביל ליגה אירופית' - מה שנכון עובדתית, אבל לא מה שיהפוך אות לחביב בחדר ההלבשה".