הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דאבור ג'וקר, אבל הולאנד לא ניתן לעצירה"

צפו בתקציר: חלוץ הופנהיים כבש בדקה ה-90, כוכב דורטמונד קלקל לו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.08.21 - 08:32

המשחק מול דורטמונד אמש (שישי) היה אמור להיות חגיגי במיוחד עבור מואנס דאבור, אבל לצערו בצד השני עמד ארלינג הולאנד. החלוץ הישראלי של הופנהיים כבש שער שוויון דרמטי בדקה ה-90, אך ראה את הנורבגי קובע 2:3 דרמטי דקה מאוחר יותר והורס לו את החגיגות.

"מאמן הופנהיים, סבסטיאן הנס, הסתמך על דניס גייגר במרכז המגרש ולכן הוריד את מואנס דאבור לספסל - אך הוא עדיין נאלץ לראות את דורטמונד לוקחת על עצמה יותר ויותר והבחין בסדק ביוזמה של קבוצתו", ניתחו ב"קיקר". "בהמשך, הוא שלף את דאבור כג'וקר מהספסל - ואכן, החלוץ שנשכח על ידי הגנת דורטמונד הצליח להשוות בדקה ה-90. אבל האם הופנהיים הרוויחה נקודה? ממש לא. והסיבה היא שהולאנד היה בלתי ניתן לעצירה".

סבסטיאן הנס, מאמן הופנהיים, אמר בסיום: "זו הייתה הופעה חיובית מאוד. ראינו שתי קבוצות ששיחקו כדורגל בלהט, זו הייתה פרסומת לכדורגל. לדעתי לא צריך להיות מנצחת למשחק הזה, אבל לפעמים הכדורגל קשה יותר מדי. אולי זה היה נגמר אחרת אם הכדור לא היה קופץ לרגל של השחקן הלא נכון...".

השחקן הלא נכון, כמובן, היה ארלינג הולאנד - מי שהשכיח את שער השוויון של דאבור בתוספת הזמן. "אין לי מספיק מילים לתאר את האיכויות שלו", העיד חברו לקבוצה, ג'וד בלינגהאם. "הוא מכונה, אי אפשר לתאר כמה הוא טוב ואיזה מן בחור הוא". מרקו רויס הוסיף: "הופנהיים הייתה ממש טובה, היא גרמה לנו הרבה בעיות, אבל הראנו אופי, חזרנו למשחק וניצחנו".