ליגת ווינר
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 מכבי ראשל"צ 0 0 0
2 מ.כ. חולון 0 0 0
3 הפועל אשדוד 0 0 0
4 א.ס. רמה"ש 0 0 0
5 הפועל ראשל"צ 0 0 0
6 מ.כ. באר שבע 0 0 0
7 עירוני רחובות 0 0 0
8 מכבי קרית מוצקין 0 0 0
9 א.כ. נס ציונה 0 0 0
10 בני הרצליה 0 0 0
11 הפועל קרית אונו 0 0 0
12 מכבי דימונה 0 0 0
13 מכבי תל אביב 0 0 0

"אנחנו עדיין עובדים על החיבור של הקבוצה''

דן מירקוס מהפועל ראשל"צ מתכונן למפגש עם מוצקין: "הם קבוצה טובה עם מוטיבציה ומחכה לנו משחק קשה''

אסף אקרמן
אסף אקרמן  10.10.12 - 18:56
מירקוס ושחקני ראשל"צ (דוד פליגל, אתר איגוד הכדוריד)
מירקוס ושחקני ראשל"צ (דוד פליגל, אתר איגוד הכדוריד)
תחילת כתבהאחרי שבוע של פגרה, ליגת ווינר בכדוריד תחזור לפעילות מחר (חמישי) עם המשחק המרכזי בין הפועל ראשון לציון לבין מכבי קריית מוצקין. שתי הקבוצות כבר טעמו בשני המחזורים הראשונים ניצחון מתוק על חודו של שער (מול אותה הקבוצה - בני הרצליה). הפועל ראשל"צ עשתה זאת במחזור הראשון עם ה-28:29, ומוצקין במחזור השני עם 24:25. הפועל עם מאזן מושלם של שני ניצחונות, למוצקין יש גם הפסד במחזור הפתיחה במשחק החוץ מול מכבי ת"א 33:30, שבו נתנה פייט נהדר.

מוצקין מגיעה למשחק עם סגל עמוק יותר, בעקבות צירופו של הפיבוט הסרבי מירלם באצ'ירוביץ', שמשלים טריו זרים סרבי, לצד המאמן הסרבי נדצ'ו מאטיץ'. תוסיפו את הסגל המקומי המוכשר, את אורן מאירוביץ' שוער הנבחרת, את ברק עמר ומאור אפוטה, ואת המרכז ולדי קופמן לצד המקשרים דושאן בוזוליאק ואיגור ראדוייביץ', האם כוכב הצפון יכול להפתיע?

"הרצליה היא הכבשה השחורה שלנו. לא ניצחנו אותם בליגה מאז שהם עלו לליגת העל, ואחרי הניצחון נגדם השחקנים מאמינים שאפשר לנצח כל קבוצה", מדגיש ולדי קופמן ממוצקין. "המאמן מאטיץ' שידרג את הקבוצה בכמה רמות, ואותי בפרט. כל אימון איתו הוא חוויה". קופמן מספר שאת השפה הסרבית עדיין לא למדו בקבוצה, אבל "הזרים שלנו הם חבר'ה צעירים שבאים לעבוד קשה. הם התחברו ממש טוב לישראלים והמטרה שלנו היא לצבור כמה שיותר נקודות ולהבטיח את ההישארות בליגה כמה שיותר מהר".

ראשון מצידה מתחברת (ועדיין חסרה את יותם טל שיחזור להתאמן בחודש הבא, דניס זאכרוב הפצוע וערן צרפתי המורחק: "אנחנו קבוצה חדשה, יש לנו פאזל טוב וכיום אנו עובדים על החיבור" אמר הפיבוט דן מירקוס לאתר קבוצתו. "מבחינתנו מדובר במשחק בית וכל אחד כזה אנו באים לנצח. המשחק מול מוצקין הוא קשה בגלל שמדובר בקבוצה טובה עם שחקנים חדשים וברור שהם יבואו עם מוטיבציה גבוהה, אבל נבוא ונמשיך במגמה החיובית שלנו. אני עובד היום על החלק שלי בפאזל ואני בטוח שבהמשך עם החיבור הקבוצה כולה תיראה מצוין".