ליגת ווינר
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 בני הרצליה 0 0 0
2 א.ס. רמה"ש 0 0 0
3 מכבי קרית מוצקין 0 0 0
4 הפועל אשדוד 0 0 0
5 מכבי דימונה 0 0 0
6 הפועל ראשל"צ 0 0 0
7 מכבי ראשל"צ 0 0 0
8 הפועל קרית אונו 0 0 0
9 מ.כ. חולון 0 0 0
10 א.כ. נס ציונה 0 0 0
11 הפועל חבל אילת 0 0 0
12 מ.כ. באר שבע 0 0 0

יד: מכבי ראשון לציון פנתה לאיציק חליפי

שחקנה של מכבי ת"א סיים חוזה ונחשב למלפפון החם של הקיץ. נבחרת ישראל המריאה למחנה אימון בספרד

אסף אקרמן
אסף אקרמן  30.05.13 - 13:35
יחליף צהוב בצהוב? חליפי (דוד פליגל איגוד הכדוריד)
יחליף צהוב בצהוב? חליפי (דוד פליגל איגוד הכדוריד)

תגיות: איציק חליפי

תחילת כתבה

אחרי מספר שנים שבהן זכה להיות מחוזר על ידי קבוצות הצמרת, איציק חליפי, שסיים חוזה של שנתיים במכבי ת"א, קיבל פניה ממכבי ראשון לציון.

חליפי עבר עונה לא פשוטה בעקבות תסחיף ריאות ממנו סבל לאורך מספר חודשים, אך החלים באופן מלא וחזר לפעילות לקראת סיום העונה. חליפי אמור להיות "מלפפון חם" עקב העובדה שבשבוע הבא הנהלת האיגוד צפויה להודיע על הורדת כמות הזרים ל-2 בלבד, מה שידרוש מהקבוצות להתחזק בישראלים טובים יותר. גם במכבי תל אביב עדיין לא ויתרו על הניסיון להחתים אותו לעונה נוספת.

בעיית אירוח לנבחרת ישראל:

בתוך כך, באיגוד הכדוריד מקיימים שיחות עם האיגוד האירופי על מנת לקבל אישור לארח בבית מכבי גם במהלך הקמפיין הבא. בינתיים, האיגוד האירופי אישר את האולם למשחק הבית האחרון בקמפיין מוקדמות אליפות אירופה מול צ'כיה, אבל הדרישה למשחקים הבאים היא היכל עם תכולה של לפחות 2,000 מושבים, בשני יציעים משני צידי המגרש. כרגע המגרש היחיד שיכול להיות זמין עבור נבחרת הכדוריד הוא המגרש באשקלון.

הנבחרת מגבירה את קצב ההכנות שלה לקראת צמד המשחקים מול צ'כיה (ב-12 ביוני, בבית מכבי), ומול גרמניה (ב-15 ביוני), והמריאה הבוקר למחנה אימונים שיחל בספרד וימשיך להונגריה. הנבחרת תשחק בשבת ובראשון שני משחקי הכנה מול נבחרת חבל גליסיה שבספרד, שהשחקנים בה משחקים בשתי הליגות הבכירות בספרד. משם, הנבחרת תמשיך לושפארם, שם תקיים משחקי אימון מול נבחרת הונגריה (ב-5 וב-7 ביוני).

אריאל רוזנטל: "המשחק בצ'כיה פתח את הקמפיין, ובו הראינו את הפוטנציאל הגדול והיינו קרובים לרשום הפתעה מול נבחרת מצוינת. אנחנו רוצים להגיע מוכנים לקראת משחק הבית האחרון מול הצ'כים, הפעם מול הקהל הביתי שלנו, וכמובן להשיג עוד שתי נקודות אחרי הניצחון האחרון הנהדר על מונטנגרו".

המאמן הלאומי הסרבי דראגן ג'וקיץ' בחר 20 שחקנים שיצאו למחנה האימונים ומשחקי ההכנה: שוערים: גיל יעקב, אלדר שיקלושי ואורן מאירוביץ, שחקני השדה: דניאל פרידמן, עמית סטלמן, אריאל רוזנטל, עידו טוראל, ניבו לוי, יוסי אפו, תומר שמעוני, דן נתן, עומר דבדה, ורנר סטרידום, גיל פומרנץ, אלכס סיצ'נקו, דניאל שקלים, אבישי סמולר, יובל גררה, עוז חממי, עמית גל.