ליגת ווינר
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 מכבי ראשל"צ 18 107 31
2 מ.כ. חולון 19 65 29
3 הפועל אשדוד 19 49 26
4 א.ס. רמה"ש 18 49 25
5 הפועל ראשל"צ 19 40 24
6 מ.כ. באר שבע 19 8 18
7 עירוני רחובות 19 -14 17
8 מכבי קרית מוצקין 19 -23 16
9 א.כ. נס ציונה 19 -43 15
10 בני הרצליה 19 -51 13
11 הפועל קרית אונו 19 -46 12
12 מכבי דימונה 19 -141 0

כדוריד: מכבי ת"א תארח פעמיים את לובצ'ן

הצהובים סיימו את ההכנה לקראת הסיבוב הראשון של גביע האיגוד האירופי. היו"ר: "זה זול יותר, ובנוסף תהיה חגיגת כדוריד"

מערכת אתר ערוץ הספורט  25.08.13 - 13:46
עוד מעט הדבר האמיתי. מכבי ת"א מוכנה (דוד פליגל, איגוד הכדוריד)
עוד מעט הדבר האמיתי. מכבי ת"א מוכנה (דוד פליגל, איגוד הכדוריד)
תחילת כתבה

מכבי תל אביב מתכוננת למשימה האירופית הראשונה שלה העונה - הסיבוב הראשון של גביע האיגוד האירופי. החדשות הטובות: במהלך סוף השבוע סוכם כי שני המשחקים מול לובצ'ן המונטנגרית יתקיימו בארץ, ב-16 וב-17 בספטמבר. "מעבר לשיקול הכלכלי, כי הרבה יותר זול לארח מאשר לצאת ולהתארח שם, רצינו לעשות חגיגת כדוריד כאן וכמובן לשפר את הסיכויים להעפיל לשלב הבא", הסביר יו"ר מכבי ת"א אייל פרוילינגר.

הצהובים סיימו היום (ראשון) את מחנה האימון בצ'כיה, עם הפסד 30:23 למארחת טורניר ההכנה - זוברי מהליגה המקומית הבכירה. המחצית הראשונה היתה צמודה, ואותה סיימו הצ'כים ביתרון מינימלי 13:14. אחרי ההפסקה המארת ברחה עד לניצחון. בויאן בוטוליה שוב היה המוציא לפועל העיקרי במכבי עם 8 שערים הבוקר ו-24 בשלושת משחקי הטורניר.

את שני המשחקים הראשונים בצ'כיה מכבי ת"א סיימה עם הפסד 38:36 להולובאץ מסלובקיה וניצחון 29:30 על בלאמזויוארוש מהונגריה. כבשו למכבי: בוטוליה 7, דו נתן ונובאק בוסקוביץ' 4 כ"א, גיל פומרנץ, תומר שמעוני ועומר דבדה 3 כ"א, ורנר סטרידום ותום מטלון 2 כ"א, רנן לנדסמן וטל בלכר 1 כל אחד.

"זו היתה הכנה חשובה וטובה כדי לחבר את הקבוצה", אמר אייל פרוילינגר, "השתתפנו בטורניר עם קבוצות ברמה טובה. אנחנו חוזרים לארץ וכבר מתכוננים למשחק ביום שלישי בגביע איגוד השופטים בחולון, שיהיה המשך להכנה לליגה. בהחלט אפשר לומר שאנחנו מרוצים, למרות שיש עוד הרבה דברים לעבוד עליהם לקראת פתיחת משחקי הליגה והמפגשים הצפויים לנו בגביע אירופה".

מחר יתקיימו משחקי רבע גמר גביע איגוד השופטים: מכבי קרית מוצקין - מכבי ראשל"צ (19:30), עירוני רחובות - בני הרצליה (20:00), א.ס רמת השרון - הפועל ראשל"צ (20:00). בשלישי: מ.כ חולון - מכבי ת"א.