ליגת ווינר
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 מכבי ראשל"צ 0 0 0
2 מ.כ. חולון 0 0 0
3 הפועל אשדוד 0 0 0
4 א.ס. רמה"ש 0 0 0
5 הפועל ראשל"צ 0 0 0
6 מ.כ. באר שבע 0 0 0
7 עירוני רחובות 0 0 0
8 מכבי קרית מוצקין 0 0 0
9 א.כ. נס ציונה 0 0 0
10 בני הרצליה 0 0 0
11 הפועל קרית אונו 0 0 0
12 מכבי דימונה 0 0 0
13 מכבי תל אביב 0 0 0

סמולר נבדק, מסתמן שלא יחזור לסדרת הגמר

חשש לקרע בשריר לכוכב הפועל ראשל"צ. פרנקל: "נצטרך להסתדר בלעדיו". המועדונים לא יעמדו לדין למרות העימותים בסיום

אסף אקרמן
אסף אקרמן  14.05.14 - 16:24

תגיות: כדוריד

תחילת כתבה

מכה קשה להפועל ראשל"צ. מלבד העובדה שאמש נקלעו האדומים לפיגור 2:0 בסדרת הגמר-יד, סער פרנקל ייאלץ כנראה להסתדר ללא אבישי סמולר. במועדון חוששים לקרע בשריר הירך האחורי של סמולר. הקיצוני של הפועל ראשון לציון עבר הבוקר (רביעי) בדיקת MRI וכרגע ממתין לבדיקה של רופא שיראה את הצילום, אך הוא עדיין מתקשה ללכת כשהפציעה היא בשתי הרגליים של השחקן. אמש בפתיחת המשחק סמולר ניסה להגיע לכדור ארוך, אבל תנועה לא נכונה של הגוף גרמה לשריר להתכווץ והוא נאלץ לעזוב את המשחק.

"אני מאחל לאבישי רק בריאות, אבל בכל מקרה יכול להיות שנצטרך להסתדר בלעדיו ולכן יש לנו קבוצה עם שחקנים טובים נוספים שיכנסו לעמדה שלו. אפשר היה לראות את זה אתמול במשחק הצמוד שהיה", אמר המאמן סער פרנקל לאתר ערוץ הספורט, "אני עדיין אופטימי שנצליח לנצח ולחזור למשחק נוסף באשלים. נלמד מהטעויות ולא נוותר לרגע".

לגבי האירועים בסוף המשחק בהם היו מעורבים אנשי הנהלות שתי הקבוצות, שקיללו אחד את השני ורק בעזרת התערבות כוח האבטחה המצב לא התדרדר לאלימות פיזית, הוחלט באיגוד שלא להעמיד לדין את הצדדים המעורבים. כך גם לגבי בויאן בוטוליה שהתגרה באוהדי הפועל ראשון לציון בסיום המשחק. גם שני השופטים לאונרד יאנקו ואורן איטין וגם משקיף המשחק איציק ארט לא ראו את הדברים ולא ציינו אותם בדו"ח.

מכבי תל אביב, שמובילה 0:2 בסדרה, יכולה לזכות באליפות היסטורית ביום שישי הקרוב באולמה הביתי בתיכונט. המשחק יהיה בשעה 14:30 כשהצהובים מקווים שיוכלו למלא את היציע שלהם, אך כעת נראה כי הם מתקשים לעשות זאת עקב האירועים הרבים שיש לאוהדי מכבי תל אביב בימים אלו עם חגיגות האליפות בכדורגל והפיינל פור בכדורסל במילאנו.