דרבי בגמר? סדרות חצי הגמר מתחילות

מכבי ראשל"צ תפגוש את רמה"ש, הפועל את אשדוד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.04.19 - 17:09
תמשיך ותנצח? ראשל"צ נגד רמה"ש מהמפגש הקודם (איגוד הכדוריד)
תמשיך ותנצח? ראשל"צ נגד רמה"ש מהמפגש הקודם (איגוד הכדוריד)

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

ליגת ווינר מתקרבת להילוך גבוה, כאשר מחר (שני) יחלו סדרות חצי הגמר. מחזיקת גביע המדינה, מכבי ראשל"צ תפגוש את א.ס רמת השרון (18:00, שידור ישיר בערוץ הספורט), בעוד האלופה, הפועל ראשל"צ, תפגוש את הפועל אשדוד. העונה, סדרות חצי הגמר יתנהלו בשיטה של הטוב מ-5 משחקים, בניגוד לשנים הקודמות בהן שוחקו בשיטת הטוב משלושה.

מכבי ראשל"צ - א.ס. רמה"ש
הקבוצות נפגשות שנה שלישית ברציפות בפלייאוף. העונה השתיים נפגשו פעמיים, בשניהם ניצחו הצהובים במשחק צמוד (28:31 ו-38:45) ועם סקור גבוה. "קשה לדעת מה יוליד המשחק הראשון, אבל אני מאמין שתתפתח דינמיקה של סדרה מעניינת", מדגיש סער פרנקל, מאמן מכבי ראשל"צ. "אנחנו מאוד מכבדים את רמה"ש, שעשו סיבוב שני מצוין. עשינו עונה טובה מאוד עד עכשיו, אבל כדי להשלים את המשימה אנחנו צריכים להיות הכי טובים וחדים בחודש הקרוב." מאמן רמה"ש, אסף לוי הוסיף: "לא פוסל את האפשרות שנגיע למשחק חמישי. אנחנו עובדים קשה, ואני מקווה שנצליח ב"ה להעפיל לגמר. היה לנו סיבוב שני מצוין, אבל יש לנו גם את סיפור הפציעה של טל גרא, שקצת פוגע בנו. יש לנו מספיק כלים כדי כן לנסות לדבר חזק ולנצח בסדרה".

הפועל ראשל"צ - הפועל אשדוד
שלוש פעמים נפגשו שתי האדומות העונה בליגה, בשתיים מהן ניצחו הדרומיים. הקבוצה של עידן מימון ניצחה במחזור הסיום באשדוד, ועלתה אל המקום השני על חשבונה של המנוצחת. מימון אמר לקראת המשחק: "זו לא תהיה הפתעה, מי שלא תנצח. אנחנו מתכוננים בשיא הרצינות. לפני פגרת הנבחרת, היינו במומנטום טוב, כך שיהיו סימני שאלה. בכל מקרה הולך להיות מעניין".  מאמן אשדוד, אולג בוטנקו מוסיף: "אני צופה סדרה שווה לכל דבר מבחינת יחסי הכוחות. נצטרך למחוק את היתרון הביתי של ראשל"צ כדי לעשות את הצעד לעבר הגמר. אף אחד לא באמת יודע איך הפגרה שהייתה תשפיע, בטח במשחק הראשון, אבל היו בה גם דברים חיוביים, שחקנים פצועים התאוששו".