חיזוק לאלופה: ניבו לוי חתם בהפועל אשדוד

האדומים צירפו את שחקן הנבחרת. אדיר כהן בדרך לאירופה

אסף אקרמן
אסף אקרמן  24.06.19 - 21:52

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

רכש חדש לאלופה: לאחר שהשיגה תואר היסטורי, הפועל אשדוד הודיעה הערב (שני) על רכש מעניין בעמדת המקשר והחתימה לעונה אחת את ניבו לוי, שחקנה של א.כ נס ציונה בעונה הקודמת ושחקן נבחרת ישראל בהווה.

המקשר בן ה-26 כבר שנים נחשב לאחד הכשרונות הגדולים של הכדוריד הישראלי, ואחרי גלות של עונה אחת בליגה ההונגרית, חזר לשחק בשורות א.ס רמה״ש ונס ציונה, וכעת נחת אצל האלופה שם ישחק בעונה הקרובה וצפוי לקחת את המושכות בעמדת המקשר השמאלי המוביל של הקבוצה. זהו חיזוק משמעותי מאוד לאדומים, בעיקר לאור העובדה שבמקביל גוברים הסיכויים שהמקשר הצעיר והמוכשר של האלופה, אדיר כהן, יעבור עוד העונה לאחת הליגות הבכירות באירופה.

לוי מצטרף לסגל אשר נבנה במרץ לעונה הקרובה, ועתיד להתבסס על השחקנים המובילים בעונה הקודמת שהביאו את התואר ההיסטורי לעיר הנמל. בין השחקנים שיישארו נמצאים עמרי קושמרו, יוסי וישראל ביטרמן, טל ושי הרשקוביץ והשוער המצטיין של העונה טומיסלב סטויקוביץ'.

נכון לעכשיו, המו"מ עם דור קלדרון ושרון שלם תקוע, וכפי שזה נראה הם לא ימשיכו לעונה נוספת בשורות האדומים עקב עלויות השאלה גבוהות מצידה של מכבי ראשל״צ. יותם טל ותום שם טוב חתמו בהפועל ראשל״צ ולא ימשיכו בקבוצה.

בנוסף, האלופה מכוונת לחיזוק זר בקו האחורי וכמה אופציות מונחות על הפרק, כמו גם חיזוק של עוד שחקן ישראלי בכיר. מטעמה של אשדוד נמסר: ״אנחנו שמחים ומברכים על צירופו של ניבו לוי לקו האחורי של הקבוצה ואין לנו ספק שהוא יהיה חלק מרכזי וחשוב בהצלחת הקבוצה בעונה הקרובה״