ליגת ווינר
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 א.ס. רמה"ש 12 71 24
2 הפועל ראשל"צ 12 49 20
3 הפועל אשדוד 12 52 19
4 מכבי ראשל"צ 12 26 18
5 בני הרצליה 12 17 15
6 מ.כ. חולון 12 6 12
7 א.כ. נס ציונה 12 -13 12
8 הפועל קרית אונו 12 -14 8
9 מ.כ. באר שבע 12 -38 8
10 מכבי קרית מוצקין 12 -22 8
11 מכבי דימונה 12 -38 7
12 מכבי תל אביב 12 -58 5
13 עירוני רחובות 12 -38 0

26 שחקנים זומנו לסגל הרחב של הנבחרת

הליגיונרים יצטרפו לקראת המפגשים עם ליטא ואיסלנד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.21 - 17:05
(באדיבות איגוד הכדוריד של פורטוגל)
(באדיבות איגוד הכדוריד של פורטוגל)
תחילת כתבה

נבחרת ישראל תחל בהכנות שלה לקראת שלושת המשחקים הצפויים לה מול נבחרת ליטא (ביום שלישי הבא בהיכל קבוצת שלמה בת"א, וביום ראשון ה-14 בחודש בווילנה), וביניהם המשחק מול איסלנד שייערך ביום חמישי (גם כן בת"א), במסגרת מוקדמות אליפות אירופה.

המאמנים אולג בוטנקו ואסף לוי זימנו 26 שחקנים לאימונים שיחלו ביום רביעי (ביום שישי הנבחרת תקיים משחק אימון מול מ.כ חולון). בשלב הראשון של האימונים הסגל יכלול את השחקנים שמשחקים בליגת העל - הקפטן דניאל שקלים, יוסי אפו, גיל פומרנץ, עדן ג'ינג'יחשווילי ואופיר כהן מא.ס רמה"ש; עוז חממי, תום שם טוב וטל הרשקוביץ מהפועל ראשל"צ; עומרי קושמרו, ניבו לוי ורם טורקניץ מהפועל אשדוד; דור קלדרון וירמי סידי ממכבי ראשל"צ; מושיקו אלימלך ועמית גל מהפועל קריית אונו; עוז יצחק מעירוני רחובות; שלומי צייטלר מא.כ נס ציונה ודניאל צרפתי מבני הרצליה.

במהלך סוף ותחילת השבוע יצטרפו גם הליגיונרים - יואב למברוזו מלימוז' הצרפתית, שניר נציה מגרוסוולשטאט ודניאל מוסינדי מארלנגן בגרמניה, דן טפר וליאור גורמן שיגיעו משארבור, תומר בודנהיימר מציריך השווייצרית, והפעם יחד עם אדיר כהן יעשה את הדרך מווינטרתור שבשווייץ גם השוער יהב שמיר. יונתן דיין יגיע אף הוא מרימפאר שבגרמניה, אבל יצטרך לעבור בדיקת כשירות.

למעשה כל השחקנים שציינו כבר היו בסגל, חלקם כמובן חוזרים, ורק חלקם בסופו של דבר יכללו בסגל הסופי. כמובן שהחזרה של יהב שמיר, שנמצא בכושר טוב בליגה השווייצרית, והיה מושעה תקופה ארוכה, בהחלט מסקרנת. בשלב זה, על פי מתווה הקהל - תותר כניסה של 300 צופים להיכל קבוצת שלמה בת"א, והתקווה שבעוד מספר ימים משרדי הבריאות והספורט יאשרו מכסה גבוהה יותר.

כמו כן, הערב ייערך המחזור השלישי בשלב הבתים בליגת העל, שלאחריו המשחקים ייצאו כאמור לפגרה עד ה-19 במרץ. בבית העליון - הפועל אשדוד תארח את א.ס רמה"ש, מכבי ראשל"צ את בני הרצליה והפועל ראשל"צ את מ.כ חולון. בבית התחתון - מכבי קריית מוצקין תארח את עירוני רחובות, ומכבי דימונה במשחק מפתח במאבק ההישרדות מול מכבי ת"א. מחר יושלם המחזור במפגש בין נס ציונה לבאר שבע.