בעלי רד בול: "וובר מועמד להמשיך ב-2014"

למרות הסכסוך עם פטל, האוסטרלי עדיין בתמונה, במידה שלא יפרוש. גם רייקונן עשוי להצטרף לרד בול: "הוא ראוי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.04.13 - 18:26
תחילת כתבההתקרית האחרונה במירוץ מלזיה בין שני נהגי רד בול, מארק וובר וסבסטיאן פטל, ממשיכה להעסיק את סבב הפורמולה 1. כזכור, פטל עקף בצורה מסוכנת את וובר שהוביל את המירוץ וכמעט התנגש בו. וובר זעם על אלוף העולם במסיבת העיתונאים והוציא את הכביסה המלוכלכת על הפודיום ("בקבוצה אמרו לי להאט כדי לא לעשות נזק למכונית, הופתעתי כשהוא עקף אותי. כך לא מתנהגים"). יממה לאחר האירוע דווח כי הנהג האוסטרלי המנוסה יסיים את דרכו ברד בול בתום העונה הנוכחית.

אולם, היום (רביעי) מדווחים בבריטניה כי הבעלים של רד בול לא מוכן לוותר על וובר כל כך מהר. דיטריך מאטשיץ', אחד הבעלים ברד בול, התייחס לסאגה ואמר: "מארק הוא ללא ספק אחד המועמדים לשמש כנהג אצלנו גם בשנת 2014, זאת בתנאי שלא יפרוש בסיום העונה".

יחד עם זאת, הבעלים היה דיפלומטי עד הסוף וטען שיש מועמדים נוספים מלבד מארק וובר, כך שבעצם הכל פתוח. דבר אשר לכשעצמו מעיד על ירידה במעמד של האוסטרלי מאז התקרית על המסלול בספאנג. "גם ז'אן אריק וראן ודניאל ריקרדו הצעירים של טורו רוסו הם בתמונה. הכל יכול לקרות".

השם החם שהוזכר כמועמד לרשת את וובר ולנהוג לצידו של סבסטיאן פטל, הוא קימי רייקונן שפתח בצורה נהדרת את העונה עם לוטוס וניצח במירוץ פתיחת העונה של הפורמולה 1 באוסטרליה. רייקונן מקדים ב-5 נקודות את וובר בדירוג הכללי (31 לעומת 26) והוא מדורג שני, 9 נקודות אחרי פטל. "קימי הוא נהג מצוין ומהיר, הוא תמיד מועמד לרד בול".