פטל: "לא מגיע לוובר לקבל ממני עזרה בכדי לקחת מירוץ"

פטל ממשיך בכסאח עם חברו לרד בול, לפני הגראנד פרי הסיני. אלונסו התערב: "גם קסיאס לא יכול להיות חלוץ"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.04.13 - 14:55
תחילת כתבהשלושה שבועות עברו מאז המירוץ האחרון בפורמולה 1, אבל זה לא מספיק זמן כדי להרגיע את הרוחות בקבוצת רד בול. הנהגים והיצרנים נמצאים בשנחאי לקראת המירוץ הסיני ביום ראשון הקרוב, וסבסטיאן פטל שלח כמה מילים חריפות לעברו של 'חברו' ברד בול, מארק וובר.

"אתם יכולים להאמין לי או לא, אבל לא שמעתי את ההוראות", טען אלוף העולם הגרמני, "אני הייתי יותר מהיר ממארק ולא מגיע לו לקבל ממני עזרה בכדי לנצח מירוץ. בתור נהג מירוצים, המטרה שלי היא לנצח ואני לא מתכוון להתנצל על כך. גם למארק היו הרבה הזדמנויות לעזור לי והוא לא עשה את זה".

כזכור, פטל התעלם בגרנד פרי המלזי מהוראות הקבוצה ועקף את וובר כדי לקחת את המירוץ, מה שהוביל לחילופי האשמות ודיווחים על סיום דרכו של האוסטרלי ברד בול בסיום העונה. בכל מקרה, השניים יצטרכו להמשיך להסתדר זה עם זה בהמשך השנה.

גם פרננדו אלונסו מפרארי נשאל בנוגע לעימות בין פטל לוובר. הנהג הספרדי החווה את דעתו: "אני לא זוכר מצב בו הייתי ביקשו ממני להישאר בעמדה שלי. איך הייתי מגיב? אני חושב שהייתי נשאר בעמדה. בסופו של דבר אתה חלק מקבוצה וצריך לעשות מה שאומרים לך". לאלונסו אפילו הייתה השוואה מעניינת לכדורגל: "איקר קסיאס לא יכול פתאום לעלות כחלוץ, כי משלמים לו להיות שוער".