מונאקו: רוזברג יזנק ראשון. המילטון שני, פטל רק שלישי

נהג מרצדס זכה בפול פוזישן בפעם ה-3. וובר יזנק רביעי, קימי רייקונן יזנק חמישי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.05.13 - 16:11
רוזברג. יזנק ראשון (gettyimages)
רוזברג. יזנק ראשון (gettyimages)
תחילת כתבהניקו רוזברג ממשיך לשלוט במקצי הדירוג. הנהג של מרצדס סיים עם הזמן הטוב ביותר והוא יזנק מהפול פוזישן במירוץ מחר במונאקו. עבורו מדובר בפעם השלישית ברציפות, כשהוא משיג את הזמן הטוב ביותר אחרי שזינק ראשון גם בבחריין ובספרד, אך בשניהם לא הצליח לסיים על הפודיום במירוץ עצמו.

הפעם הוא עצר את השעון על 1.13.876 והקדים את חברו לקבוצה לואיס המילטון שקבע 1.13.967 ביום מוצלח למדי עבור מרצדס. נראה שהפעם ליצרנית של השניים יש סיכוי טוב לסיים על הפודיום.

מי שסיפקה במקצה האחרון תוצאות טובות היא רד בול. שני הנהגים שלה, מארק וובר וסבסטיאן פטל, השיגו תוצאות טובות ונראה היה שהם יזנקו משני המקומות הראשונים אבל אז הגיעו המילטון ורוזברג. כתוצאה מכך, פטל יזנק שלישי בסופו של דבר ו-וובר מיד אחריו.

קימי רייקונן שנראה טוב העונה יזנק מהמקום החמישי אחרי שעצר את השעון על 1.14.822. פרננדו אלונסו סיים שישי. סרחיו פרז יזנק שביעי, אדריאן סוטיל שמיני ואילו ג'נסן באטן מהמקום התשיעי.

ואם אתם לא זוכרים אז אלוף העולם פטל ממשיך להוליך את הדירוג הכללי עם 89 נקודות, רייקונן נושף בעורפו עם 85. אלונסו זינק בעקבות הניצחון למקום ה-3, כאשר יש לו 72 נקודות דירוג. הרחק מאחור במקום הרביעי שוכן המילטון עם 50, כאשר למאסה יש 45.