דיווח: פרננדו אלונסו במשא ומתן עם רד בול

פורמולה 1: לפי "בילד", הספרדי של פרארי עשוי להחליף את וובר וליצור שיתוף פעולה מדהים עם סבסטיאן פטל

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.07.13 - 14:10
בקרוב ביחד? אלונסו ופטל (gettyimages)
בקרוב ביחד? אלונסו ופטל (gettyimages)
תחילת כתבההרבה ספקולציות מתרוצצות בעולם המוטורי באשר לזהות מחליפו של מארק וובר בתור שותפו של סבסטיאן פטל בקבוצת רד בול. אבל האפשרות החדשה שעלתה היום (ראשון) בתקשורת הגרמנית עולה על כל דמיון. העיתון "בילד" טוען כי נציגו של אלוף העולם לשעבר, פרננדו אלונסו, החל במגעים עם הקבוצה האוסטרית במהלך סוף השבוע בהונגריה.

לאלונסו יש חוזה לעונה הקרובה בפרארי, אבל בגרמניה בטוחים כי הוא יוכל להשתחרר מההסכם כדי לשתף פעולה עם אלוף העולם בשלוש השנים האחרונות, פטל. הספרדי לא הצליח להתמודד עם יריבו הגרמני בשנים האחרונות והוא עשוי להשתמש בביטוי העתיק: אם אתה לא מצליח לגבור עליהם, הצטרף אליהם.

הדיווחים האחרונים טענו ששני המועמדים הבכירים להגיע לרד בול במקום וובר הם קימי רייקונן מלוטוס וניקו הולקנברג מסאובר, אבל בהחלט יכול להיות שאלונסו יעקוף אותם בסיבוב. וובר, כזכור, החליט לעזוב את רד בול בסיום העונה הנוכחית כאשר החוזה שלו מסתיים.

היום בצהריים ייערך הגרנד פרי ההונגרי, כאשר לואיס המילטון יזנק מהפול פוזישן ופטל יהיה צמוד אליו במקום השני על הגריד. אלונסו יזנק מהמקום החמישי. ערב המירוץ, פטל מוליך כהרגלו את דירוג הנהגים עם 157 נקודות, 34 יותר מהספרדי.