שומאכר החל להתעורר ומגיב להוראות הרופאים

באנגליה מדווחים: שיפור במצבו של הנהג, שנפצע לפני כחודש בתאונת סקי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.01.14 - 17:38
התפתחות חיובית (gettyimages)
התפתחות חיובית (gettyimages)
תחילת כתבה

אחרי חודש של אי-ודאות והרבה תפילות, סוף סוף יש התפתחות חיובית במצבו של מיכאל שומאכר. רופאיו של נהג פורמולה 1 האגדי, שנפצע לפני חודש בתאונת סקי בהרי האלפים, החלו להוציא אותו מהתרדמת המלאכותית שנכפתה עליו היום (חמישי). אבל חשוב מכך, לפי דיווח ב"סקיי", שומאכר מגיב להוראות פשוטות שניתנו לו מרופאיו.

'שומי' בן ה-45 שוהה בבית החולים בגרנובל, צרפת, מאז שעבר תאונת סקי חמורה באתר שבעיירה מריבל. הוא ספג פגיעת ראש קשה ומצבו היה קריטי, אך אחרי שני ניתוחים להסרת קרישי דם ממוחו וטיפול ממושך, הושגה התייצבות במצבו. לכן, הרופאים הרגישו היום שהגיעה העת להעיר אותו.

המנהלת האישית של שומאכר הגרמני, סאבין קהם, שחררה הודעה לתקשורת בה נכתב: "ההרדמה של מיכאל הופחתה כדי לאפשר את תהליך ההתעוררות מחדש, דבר שעשוי לקחת זמן רב. כדי להגן על המשפחה, הוחלט על ידי כל הצדדים להודיע על כך רק כאשר התהליך יהיה מגובש. משפחתו של מיכאל שומאכר מבקשת שוב לשמור על פרטיותה ומודה לכולם על התמיכה מרחבי העולם".

שומאכר נחשב על ידי רבים לנהג המירוצים הגדול ביותר בכל הזמנים, לפחות בכל מה שקשור לפורמולה 1. הגרמני שהתחרה במדי ג'ורדן, בנטון, פרארי ומרצדס, הספיק לזכות שבע פעמים באליפות העולם, יותר מכל אחד אחר.