המילטון חגג גם בבחריין אחרי שגבר על רוזברג

דרמה ענקית במפרץ: שני נהגי מרצדס היו צמודים לאורך עשרה סיבובים, הבריטי ניצח כשחצה את קו הסיום בהפרש של שנייה. אכזבה לסבסטיאן פטל שסיים שישי, אלונסו במקום התשיעי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.04.14 - 20:08
תחילת כתבה

בשבוע שעבר במלזיה, לא היה מי שיפריע ללואיס המילטון בדרך לניצחון. הערב (ראשון), זה היה סיפור אחר. כבר במירוץ השלישי לעונה, קיבלנו דרמה גדולה. מסקנה נוספת שאפשר לקחת מבחריין היא שבמרצדס אין נהג פייבוריטי השנה. ניקו רוסברג שזינק ראשון והמילטון שזינק שני היו צמודים לאורך עשרה סיבובים. בסופו של דבר, האף של הבריטי היה קצת יותר ארוך ויתרון של שנייה העניק לו שמפניה במירוץ שני ברציפות.

 

סרחיו פרס המקסיקני השלים את הפודיום לאחר שזינק רביעי, כשהוא משאיר מאחוריו את דניאל ריקארדו וניקו הלקנברג שחצו את הקו רביעי וחמישי בהתאמה. סבסטיאן פטל שוב איכזב וסיים שישי. הגרמני התלונן על ביצועים חלשים של המנוע שלו ובשני הסיבובים האחרונים בעיקר שמר שפליפה מאסה (סיים שביעי) ו-ואלטרי בוטאס (שמיני) לא יעקפו אותו. פרננדו אלונסו וקימי ראייקונן סגרו את העשירייה הראשונה.

הרגע המפחיד של הערב התרחש בהקפה ה-57 כשפאסטור מאלדונדו פגע ברכבו של אסטבן גוטיירס שהתעופף באוויר. האחרון יצא ללא פגע, אבל מאלדונדו יענש במירוץ הבא בסין, כשיזנק שם חמישה מקומות מתחת לזה שיסיים בו בדירוג.

דירוג נהגים: 1. רוסברג 61 נקודות, 2. המילטון 50, 3. הלקנברג 28, 4. אלונסו 26, 5. ג'נסון באטן 23, 6. סבסטיאן פטל 23... 11. מאסה 12, 12. ראייקונן 7.