אלונסו: אי אפשר לסגור את הפער ממרצדס כרגע

נהג פרארי מתחיל לאבד תקווה: "הם עושים עבודה נהדרת, ולא טועים בכלל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.04.14 - 18:17
תחילת כתבה

אחרי שלושה מירוצים בעונת 2014 בפורמולה 1, ויש דבר אחד בטוח מעבר לכל ספק: מרצדס שולטת. ניקו רוזברג ניצח בגרנד פרי שפתח את העונה באוסטרליה, לואיס המילטון חצה ראשון את קו הסיום בשני המירוצים הבאים במלזיה ובחריין, והיצרניות האחרות שוברות את הראש בניסיון לצמצם את הפער ממי שהפכה את עצמה לפייבוריטית הגדולה לזכות באליפות העולם.

אחת הקבוצות שבכל שנה מרגישה מועמדת לזכייה בתארים, היא כמובן פרארי. הסקודריה האיטלקית מתקשה לעמוד בקצב, כאשר כרגע היא מדורגת שלישית בין היצרניות - בעוד שפרננדו אלונסו במקום הרביעי בין הנהגים. גם הנהג הספרדי יודע שהבדלים גדולים בשלב זה.

"מרצדס הייתה פנטסטית עד כה", סיפר אלונסו, "הם עושים עבודה יותר טובה מכל אחד אחר, וניקו ולואיס נוהגים נהדר, לא עושים שום טעות. היו לנו כמה מצבים קשים במקצי הדירוג עם גשמים, אך הם נמנעים משגיאות, נלחמים אך עושים זאת בצורה נקייה".

אלוף העולם לשעבר כבר נשמע באפיסת תקוות: "נכון לעכשיו, בלתי אפשרי להדביק את הפער בחלק הראשון של האליפות. אבל כבר ראינו ב-2009 שבראון GP היו דומיננטיים בהתחלה והתקשו קצת בסיום השנה. הכל תלוי בנו, נצטרך לעשות עבודה יותר טובה ממה שאנחנו עושים עכשיו".