הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קאמבק גדול להמילטון, שיזנק ראשון בסינגפור

האנגלי התגבר על תקלה ועקף בשבע אלפיות את ניקו רוזברג במקצה הדירוג. פטל סיים רביעי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.09.14 - 17:40
המילטון. ניצחון בשבע מאיות (gettyimages)
המילטון. ניצחון בשבע מאיות (gettyimages)

אחרי הדרמה שהייתה היום (שבת) במקצה הדירוג בסינגפור, מעניין לדעת מה הולך לקרות מחר. זה היה המירוץ המקדים הטוב ביותר של העונה עד כה, בסיומו לואיס המילטון רשם את הפול פוזישן השישי שלו העונה.

לקראת הסיבוב האחרון, היה נראה שהאנגלי יאבד את הסיכוי לנצח את המקצה לאחר תקלה בבלמים. אחרי קאמבק מטורף הוא סיים במקום הראשון, כשהוא מקדים בשבע אלפיות את ניקו רוזברג. למרות העובדה ששניהם משתייכים למרצדס, התסכול של הנהג שסיים שני הורגש, או יותר נכון נשמע היטב, עם צעקות "לעזאזל" כשהבין שהפסיד.

המילטון ממשיך לצמצם פערים מחברו לקבוצה. ערב המירוץ בסינגפור, הוא במרחק 22 נקודות מרוזברג ונמצא במצב מצוין להמשיך ולהתקרב לפסגה. מי שיזנקו שלישי ורביעי בהתאמה הם נהגי רד בול, דניאל ריקיארדו וסבסטיאן פטל. פרננדו אלונסו יצא חמישי לאחר מאבק מול פליפה מאסה שסיים שישי.

דירוג נהגים כללי לפני המירוץ: 1. ניקו רוזברג (238 נקודות), 2. לואיס המילטון (215),3. דניאל ריקארדו (166), 4. ואלטרי בוטאס (122), 5. פרננדו אלונסו (121), 6. סבסטיאן פטל (106), 7. ג'נסון באטן (72), 8. ניקו הולקנברג (70), 9. פליפה מאסה (55), 10. קימי ראייקונן (41)