הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המילטון ניצח ברוסיה, מרצדס אלופת היצרניות

האנגלי סיים ראשון מירוץ שני ברציפות. רוזברג שני אחרי שהתגבר על תקלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.10.14 - 16:30

אם צריך למצוא משפט שיכול לתאר את מערכת היחסים בין לואיס המילטון לניקו רוזברג הוא יהיה "חברים טובים, אויבים טובים יותר". בכל מירוץ שעובר, השניים ממשיכים להתחרות אחד בשני כאילו הם לא מייצגים את אותה יצרנית. לאחר מירוץ רוסיה, האנגלי שוב היה זה שסיים ראשון על הפודיום, הגרמני שני ומרצדס הבטיחה לעצמה את אליפות היצרניות, שלושה מירוצים לסיום העונה.

המילטון ורוזברג זינקו ראשון ושני בהתאמה. הגרמני פתח בטירוף וכבר בסיבוב הראשון דאג שחברו לקבוצה יראה את הזנב שלו. לצערו של רוזברג, הזינוק הפראי שלו הביא לכך שעשן כבד עלה מהצמיגים שלו והוא נאלץ להחליף את כולם בשלב מוקדם מאוד של המירוץ.

למרות המכה שספג, רוזברג סיפק עוד מופע. אחרי החלפת הצמיגים, הוא לא הביט לאחור ושרף את המסלול כל הדרך למקום השני. עם זאת, ההישג של הגרמני באיזשהו מקום גם יכול להיות אכזבה. הוא כעת מפגר ב-17 נקודות מאחורי המילטון ועם המעט שנותר עד למירוץ האחרון, הפער נראה גדול מדי לסגירה. אבו דאבי עשויה להיות הנחמה של רוזברג. בנסיכות יתקיים המירוץ האחרון ושם מקבלים ניקוד כפול לתוצאה, מה שמשאיר סיכוי למאבק צמוד עד לרגע האחרון.

דירוג מירוץ רוסיה: 1. לואיס המילטון, 2. ניקו רוזברג, 3. ואלטרי בוטאס, 4. ג'נסון באטן, 5. קווין מגנוסן, 6. פרננדו אלונסו, 7. דניאל ריקארדו, 8. סבסטיאן פטל, 9. קימי ראייקונן, 10. סרחיו פרז