הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוזברג עם הפול פוזישן בברזיל, המילטון שני

הגרמניהקדים את חברו לקבוצה ב-0.03 שניות, ויזנק מהמקום ה-1, במירוץ הלפני אחרון של העונה. מאסה שלישי, פטל שישי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.11.14 - 19:32
רגע לפני הישורת האחרונה, רוזברג יזנק ראשון (gettyimages)
רגע לפני הישורת האחרונה, רוזברג יזנק ראשון (gettyimages)

עונת 2014 של הפורמולה 1 מתקרבת לסיומה בצעדי ענק, אבל הדרמה מסרבת להעילם. קרב הראש בראש בין לואיס המילטון לניקו רוזברג, פעם חברים והיום יריבים מרים, עולה מדרגה. היום (שבת) רוזברג הבטיח לעצמו את הפול פוזישן בגראנד פרי של ברזיל, כשהוא מקזז 0.03 שניות מזמנו של אלוף העולם לשעבר שיזנק שני.

מעבר לקבוצת מרצדס שנמצאת העונה על פלנטה אחרת, גם וויליאמס ממשיכה להרשים. פליפה מאסה הברזילאי יזנק במירוץ הביתי שלו מהמקום ה-4, וולטרי בוטס, הנהג השני של וויליאמס, ישלים את השורה השנייה ויזנק רביעי. אלונסו שחתם לאחרונה במקלארן לא הצליח לסחוט מהפרארי שלו ביצועים טובים ויזנק רק 8, ואלוף העולם המכהן סבסטיאן פטל יזנק שישי.

כמו במירוץ הקודם בארצות הברית, גם בגראנד פרי של ברזיל נעדרו שתי קבוצות מהגריד, מארוסיה וקייטרהאם שנמצאות בקשיים כלכליים לא הגיעו לשני המירוצים האלו ועכשיו נשאר רק לחכות ולראות האם הם יגיעו לגראנד פרי האחרון של העונה באבו דאבי.

מסלול "אינטרלאגוס" בברזיל יארח מחר את הגראנד פרי האחרון של העונה כשבעוד שבועיים הסבב יגיע לאבו דאבי, למירוטץ האחרון שבו כזכור, הניקוד כפול. הפער כרגע בין הנהגים בטבלת הדירוג עומד על 24 נקודות כשהמליטון בפיסגה עם 316 נק', רוזברג לעומתו עם 292.

סדר הזינוק:

  1. ניקו רוזברג (מרצדס)
  2. לואיס המילטון (מרצדס)
  3. פליפה מאסה (וויליאמס)
  4. ולטרי בוטס (וויליאמס)
  5. ג'נסון באטן (מקלארן)
  6. סבסטיאן פטל (רד בול)
  7. קווין מגנוסן (מקלארן)
  8. פרננדו אלונסו (פרארי)
  9. דניאל ריקארדו (רד בול)
  10. קימי רייקונן (פרארי)