הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"העירו את האריה": במרצדס בטוחים בהמילטון

הדרמה בפורמולה 1 מתקרבת לרתיחה. הבריטי: "אוהב את הלחץ"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.11.21 - 14:36

המנועים כבר רותחים, הגלגלים מאבדים מהאחיזה ונהגי הפורמולה 1 מתקרבים לקו הסיום של העונה שמספקת לנו פוטו-פיניש פשוט אדיר. לאחר שאמש (ראשון) לואיס המילטון ניצח בגראנד פרי קטאר, העניינים רק נהיו לוהטים יותר. כעת, בראש פסגת דירוג הנהגים עומדים כמובן מקס ורסטאפן, לו 351.5 נקודות, ומיד אחריו הבריטי, שמחפש להשלים קאמבק ענק בדרך לאליפות חמישית ברציפות, כשלרשותו 343.5 נקודות משלו.

כעת, כששני מרוצים בלבד נותרו לעונה, הקרב מתחמם וצפוי לעלות מדרגה בעוד שבוע וחצי כשהשניים יגיעו לגראנד פרי של ערב הסעודית. בינתיים, במרצדס בטוחים בנהג, ובעלי הקבוצה, טוטו וולף, נשמע דרוך במיוחד. "לואיס נמצא ב'זון' שלו", הצהיר, "הם העירו את האריה ל המסלול ביום שבת, כולם יכולים לראות את זה. כשניצבים מולו קשיים, זה לוקח אותו למקום בו הוא מוצא את כוחות העל שלו. וזה מה שקורה עכשיו".

בינתיים, גם הנהג עצמו דיבר בהקשר לדרמה המתפתחת: "אני אוהב קרבות צמודים ואת הלחץ הזה. אני מרגיש כאילו אני סוחב על הגב קבוצה שלמה. השבועיים האחרונים היו פנטסטיים, פשוט מדהימים, אבל זה לא הזמן לחגוג. אין לי רגש מיוחד כרגע מעבר לרצון לנהוג, אבל זה מדהים להיות כל כך קרוב כשנותרו רק שני מרוצים. רד בול עדיין מהירים מאוד, אנחנו נהיה חייבים לעבוד קשה. אני נהנה מהמצב הזה, נצטרך להיות ביכולת שיא בשני המירוצים שנותרו".

ועדיין, קיים עוד סיכוי שמאבק האליפות יוכרע כבר בערב הסעודית. כדי שזה יקרה, ו-ורסטפן ישיג את האליפות לה הוא מחכה כל כך הרבה שנים הוא צריך ליצור פער של 26 נקודות מהמילטון לפני סוף השבוע האחרון של העונה שייערך ב-10-12 בדצמבר באבו דאבי. כלומר, אם יסיים ראשון (25 נקודות), הוא יהיה יקווה שהבריטי יסיים במקום ה-7 (6 נקודות) לכל הפחות. בכל אופן, סביר להניח שהמאבק הזה יימשך עד לשנייה האחרונה, ולנו, נותר רק לחכות ולראות מי יעמוד אחרון כשהסערה תחלוף.