קטן: צריכים לכבד את בנאדו, הוא עדיין המאמן

קפטן חיפה סיכם הפסד נוסף: "אין לנו הסברים". בנאדו: "רחוקים מאירופה"

תומר לוי
תומר לוי  28.04.14 - 22:57
האמת היא שאין מה להוסיף (צילום: יוסי שקל)
האמת היא שאין מה להוסיף (צילום: יוסי שקל)
תחילת כתבה

אם זה לא היה ברור לו עד עכשיו, נדמה שהערב (שני) גם אלכסנדר סטנוייביץ' הבין בדיוק לקראת מה הוא נכנס. לעיניו של המאמן הבא, מכבי חיפה הובכה שוב והפסידה 3:1 לקבוצה טובה ממנה בהרבה, הפועל קרית שמונה. המקום מאירופה מתרחק ומעל לכל - עושה רושם שלסרבי יש יותר עבודה ממה שחשב.

מעבר לעובדה שחיפה, פעם נוספת, שיחקה גרוע, סיפור גדול לא פחות התרחש ביציעי קרית אליעזר. האנרגיות השליליות השתלטו על האיצטדיון, כשהאוהדים קיללו את טאלב טוואטחה, הניפו שלט נגד יעקב שחר ו"קינחו" בבוז צורם לקבוצתם עם שריקת הסיום.

"שיחקנו רע מאוד", פתח יניב קטן את דבריו. "הפסדנו למרות שהבקענו ראשונים וזה מה שקורה כשאתה משחק כך. סיבות? כשאתה מפסיד יש אלף ואחת כאלה, אבל בעונה כזאת כל מה שיגידו עלינו יכול להיות נכון. אין לנו הסברים לאיך שהקבוצה נראית, נשאר לנו רק לכבד את המועדון הזה עד הסוף".

גם לעובדה שסטנוייביץ' נכח באיצטדיון התייחס קטן. "אנחנו צריכים לכבד את אריק בנאדו קודם כל", אמר הקפטן. "הוא המאמן עד סוף העונה ואף אחד לא מתרכז במאמן הבא או בעונה הבאה. אנחנו לא מספיק טובים, כולם רואים את זה, אין פה מה להסביר".

גם אריק בנאדו ניסה למצוא קצת מילים מנחמות, אבל לא ממש הצליח: "ההפסד הזה הרחיק אותנו מאירופה, אבל ננסה להרים את השחקנים. בסופו של דבר, הקבוצה הטובה יותר ניצחה. חשבנו שתהיה המשכיות מהשבוע שעבר, כששיחקנו טוב, אבל עשינו הרבה טעויות".

לאחר מכן, דיבר המאמן על מחליפו. "אין מה להיכנס לזה יותר מדי, כי כולם יהיה מה בשנה הבאה", אמר בנאדו. "עד סוף העונה אני כאן ואנסה להוביל את הקבוצה בצורה הטובה ביותר. אני מאחל בהצלחה למי שיבוא לכאן בעונה הבאה".

גם על הבוז כלפי טאלב טוואטחה היה לבנאדו מה לומר: "זה לא נעים, אבל כששחקן מקבל שריקות כאלו במגרש הביתי שלו אי אפשק להתעלם מזה. זה יכול להפריע, אבל זה לא תירוץ להפסד". בנוסף, שמואל שיימן, שנפצע במהלך המשחק לאחר שנחתך בלחי, פונה לבית החולים.