בפ"ת נלחמים על החיים: "רק נס ישאיר אותנו בליגת העל"

מחזור של הכרעות. המלאבסים ירדו ליגה במידה שלא ינצחו ורמת השרון תנצח את בני יהודה. גורם לקראת המשחק בשבת אצל מ.ס אשדוד: "בן זקן ישמח לראות אותנו בלאומית". אין שינויים אצל רפואה וייטב לוזון, עוז פרץ ימשיך בקישור

רועי זריהן  02.05.14 - 10:00
מחכים לרגע האמת. שחקני מכבי פ"ת (אלן שיבר)
מחכים לרגע האמת. שחקני מכבי פ"ת (אלן שיבר)
תחילת כתבה

ליגת העל עשויה להסתיים לגמרי כבר בשבת הקרובה, כאשר מכבי ת"א תוכל לזכות באליפות ואילו בני יהודה ומכבי פ"ת ירדו ליגה אם יפסידו. "אין צורך להגיד שום דבר לפני משחק כזה, כל אחד ואחד מהשחקנים שלנו מבין את חשיבות המשחק", אמר גורם בהנהלת מכבי פ"ת לקראת המשחק מול אשדוד מחר (שבת, 18:30, איצטדיון הי"א).

אחרי שכולם הספידו אותה, מכבי פתח תקווה רשמה מחזור חלומי מבחינתה בשבוע שעבר. הקבוצה של רפואה ולוזון ניצחה בבית את בני יהודה, בעוד שרמת השרון הובסה 4:0 בטדי על ידי בית"ר ירושלים. כעת הפער של המלאבסים מרמת השרון, שנמצאת מעל הקו האדום, עומד על 3 נקודות בלבד. "אנחנו עדיין זקוקים לנס בשביל להישאר בליגה, אבל כל עוד יש סיכוי אנחנו נמשיך להאמין וננסה לעשות את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר. אנחנו גם יודעים שג'קי בן זקן ישמח לראות אותנו בליגה הלאומית, זה רק מדרבן אותנו יותר", אמר שחקן במועדון.

במהלך השבוע האחרון רפואה ולוזון שמו לשחקנים דגש בעיקר על משחק ההקרבה, כשהראו לשחקנים חלקים מהמשחק נגד בני יהודה. "משחקים כאלה מנצחים קודם כל באמצעות מלחמה ואחר כך באמצעות יכולת", אמרו צמד המאמנים לשחקניהם. מבחינה מקצועית, רפואה את לוזון, שהיו מרוצים מהניצחון על בני יהודה, מתכוונים להמשיך עם אותם 11 שפתחו בשבת שעברה. חגי גולדנברג יפתחו באגפים, ניצן דמארי ואיוון הרצג במרכז ההגנה. עוז פרץ הצעיר ימשיך לקבל קרדיט ואילו רועי דיין ינסה לכבוש במחזור הרביעי ברציפות.

הרכב משוער: צחי גיגי; נאור פסר, ניצן דמארי, איוון הרצג, חגי גולדנברג; גידי קניוק, זיטו, לידור כהן, עוז  פרץ; ויקטור מרעי, רועי דיין.