בן שמעון מפתיע: פדידה צפוי לפתוח מול חיפה

חלוצה הצעיר של הפועל ת"א יכנס להרכב על חשבונו של עבדורחימי. מעבר לכך לא צפויים שינויים ב-11 של האדומים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  02.05.14 - 14:22
איך זה ייגמר הפעם? (אלן שיבר)
איך זה ייגמר הפעם? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

בידיעה כי המקום הרביעי עשוי להעניק כרטיס למוקדמות הליגה האירופית בעונה הבאה, הפועל תל אביב תתארח בשבת (16:00, קרית אליעזר) אצל מכבי חיפה ותנסה להוציא אותה מהמאבק. ניצחון של האדומים יסדר להם פער של 7 נקודות על פני הירוקים, כשבקופה יישארו 9 בלבד, מה שיבטיח להם מעשית את המקום הרביעי וייתן להם סיבה להחזיק אצבעות לקרית שמונה בגמר הגביע.

למרות היכולת הטובה והניצחון הגדול בדרבי התל אביבי, רן בן שמעון שוקל לבצע שינוי בחלק הקדמי, כאשר עומר פדידה עשוי להחליף את בסארט עבדורחימי. מעבר לכך לא צפויים שינויים, מה שאומר שבראיין גרזיצ'יץ' ימשיך לתפקד כבלם לצידו של אוראל דגני, כשליאור לוי ויגאל אנטבי יהיו צמד המגנים. סאשה לוקאס ושי אבוטבול ישחקו במרכז השדה.

באופן מפתיע, שמעון הרוש ורן יצחק לא יהיו בסגל ויצטרכו לראות את המשחק מהיציע. גם רועי גורדנה, שכבר כשיר ועורך אימונים מלאים, בסופו של דבר לא יכלל בין ה-18. מי שכן צפויים להיות בסגל הם שון מלכה (לאחר שהתאושש מפציעה), פטר אורלאנדיץ' וזאב חיימוביץ'.

בעניין אחר, האדומים צפויים להגיש את הערעור בנוגע לעונש הרדיוס במשחק מול הפועל ב"ש ביום שני הקרוב, לאחר שהיועץ המשפטי של המועדון, עו"ד עמית פינס, ישוב מנסיעת עסקים. בהפועל למעשה יתארגנו למשחק כאילו הוא משוחק בבלומפילד, וזאת לאור תקדימים שהערעור דוחה את מועד עונש הרדיוס. "אנחנו בטוחים שההתאחדות תפעל לפי השכל הישר בעניין", אמרו במועדון.

הרכב משוער: דני עמוס; ליאור לוי, אוראל דגני, בראיין גרזיצ'יץ', יגאל אנטבי; שי אבוטבול, סאשה לוקאס, ישראל זגורי, גילי ורמוט; עומר פדידה (בסארט עבדורחימי), עומר דמארי.