ניר קלינגר: זו תוצאה בזויה, אני מרגיש חרא

מאמן אשדוד הגיב ל-5:0 המשפיל ממכבי פ"ת: "כשחקן, הייתי מעיף שחקנים לגדר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.05.14 - 09:51
בהלם מהביזיון. קלינגר
בהלם מהביזיון. קלינגר
תחילת כתבה

מ.ס אשדוד חוותה אמש (שבת) את אחד הרגעים המשפילים בתולדות המועדון. שחקניו של ניר קלינגר ביזו את עצמם ואת כל העונה שעשו לאחר שהובסו בבית, מקום שנחשב למבצר שלהם העונה, 5:0 על ידי מכבי פ"ת. הדרומיים פשוט לא התאמצו ואפשרו לרועי דיין וחבריו לעשות ככל העולה על רוחם במגרש ולסדר לייטב לוזון ולקובי רפואה שלוש נקודות יקרות במאבק נגד הירידה.

בשבוע הבא תתארח אשדוד באיצטדיון בלומפילד למשחק מול בני יהודה, כאשר לשחקנים יהיה לא מעט להוכיח אחרי התבוסה הקשה. ב"שבת ביציע" שוחחו עם המאמן ניר קלינגר שניסה לספק מענה להופעה העלובה של קבוצתו. "השחקנים ששיחקו הם מחליפים, שקיבלו הזדמנות אבל לא לקחו אותה בשתי ידיים. דווקא ציפיתי שהם יעשו זאת וזה לא קרה". על העובדה שאופיר מרציאנו סופסל, אמר: "הוא רוצה ללכת לאירופה ואנחנו רוצים לתת דקות לשוער צעיר וטוב, רועי משפתי, שכבר שיחק העונה. אני חושב שהוא לא האשם".

"אני לא מתכחש לתוצאה הבזויה הזו", אמר קלינגר בנחרצות, "אלה רגעים קשים למאמן. קל באולפן לחתוך ולקרוע, אבל אני מרגיש חרא עם זה. לפעמים זה אכזרי להיות חסר אונים ולראות את זה מהספסל. זו תוצאה לא נעימה, אך ההפסד לא היה מופרך. קבוצות שצריכות יותר, רצות יותר ומשקיעות יותר, אולם לדבר כזה אני לא מסכים".

ומה קלינגר השחקן היה עושה בזמנו? "אני בטוח שאם אני הייתי על המגרש, שחקנים של מכבי פ"ת היו על הגדרות או שאני הייתי מקבל אדום", אמר המאמן, "אני מקווה שנגד בני יהודה נשחק בצורה שונה ונוכל לשנות את התחושה שהמשחק הזה הותיר. אני אעשה הכל, אבל לצערי בכדורגל שלנו - קבוצות שצריכות יותר, עדיין נלחמות יותר. זה לא צריך להיות ככה".