חיפה תערוך מול מכבי טקס פרידה מהאיצטדיון

הקבוצה תנפיק כרטיס מיוחד שעליו יוטבע הכיתוב: "המשחק האחרון בקרית אליעזר, תודה על כל הרגעים המרגשים". צוצאליץ צפוי לפתוח מול סכנין

תומר לוי
תומר לוי  08.05.14 - 09:42
שלום קרית אליעזר, יחי "סמי עופר" (האתר הרשמי, מכבי חיפה)
שלום קרית אליעזר, יחי "סמי עופר" (האתר הרשמי, מכבי חיפה)
תחילת כתבה

הסיכוי של מכבי חיפה לסיים במקום הרביעי, ולהשיג את הכרטיס האחרון לאירופה, הוא קיים אך לא ממש פועל לטובתה. הפער מהפועל תל אביב עומד על 4 נקודות כשנותרו שלושה מחזורים לסיום, והירוקים צריכים להתכונן לאפשרות שבעונה הבאה יהיה הרבה פחות עומס, ולא מהסיבות הנכונות.

כל זה הופך את המשחק מול בני סכנין, שייערך בשבת באיצטדיון דוחא, להזדמנות כמעט בלתי חוזרת להישאר במירוץ לליגה האירופית. אריק בנאדו, שהעביר אתמול אימון ל-11 שחקנים בלבד, בעקבות שלל פציעות בסגל, יפתפח עם ההרכב שסיים ב-1:1 מול הפועל תל אביב במחזור הקודם, למעט חזרתו הצפויה של אדין צוצאליץ' למרכז ההגנה אחרי השעיה בעקבות צהובים.

אעיד חבשי צפוי להמשיך בהרכב, בעמדת הקשר האחורי, וישחק לצידו של גוסטבו בוקולי. אביחי ידין סוחב פציעה וימשיך להיעדר. אגב ידין, מכבי חיפה החליטה שלא לעמוד בדרכו אם יציג הצעה מקבוצה אחרת, שתתאים לדרישות הכלכליות של יעקב שחר.

אחרי המשימה בדוחא, וללא קשר לתוצאה, משחק ההשלמה של מכבי חיפה מול מכבי תל אביב יהווה נקודת ציון מרגשת עבור הירוקים - המשחק האחרון בקרית אליעזר. הקבוצה תערוך טקס פרידה לאיצטדיון ששירת אותה לאורך כשישה עשורים, ויוחלף בקרוב על יד איצטדיון "סמי עופר" החדש.

מכבי חיפה תנפיק למשחק כרטיס מיוחד עם הכיתובים "איצטדיון קרית אליעזר - המשחק האחרון" ו"תודה על כל הרגעים המרגשים". שחקני עבר יוזמנו למשחק, תודפס חוברת מיוחדת ובקבוצה מבטיחים הפתעות נוספות.

לפי דיווחים בדרום אפריקה, סטן מאתיוס, המנהל הספורטיבי של סופר ספורט יונייטד, הגיע לישראל בימים האחרונים כדי לקדם את רכישתו של דינו אנדלובו. כזכור, בינואר האחרון הושאל החלוץ ממכבי חיפה לקבוצה מדרום אפריקה, ובסופר ספורט היו מעוניינים, כך מתברר, לרכוש את כרטיסו.

"שמעתי על כך", סיפר החלוץ, בו חיפה לא מעוניינת לעונה הבאה, והוסיף: "אני מאמין שבסוף העונה ידברו על הכל ויסגרו את כל הפרטים".