הערעור נדחה, הפועל לא תארח את ק"ש בביתה

משחק הבית האחרון של האדומים העונה צפוי להיערך בנתניה. אם בן שמעון יבחר לא להמשיך, הוא ייאלץ לשלם פיצוי כבד לקבוצה. במקרה של פיטורים, האדומים יפצו את המאמן בסכום כפול

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  08.05.14 - 18:07
שוב נודדים. אוהדי הפועל
שוב נודדים. אוהדי הפועל
תחילת כתבה

בהפועל תל אביב שחררו אמש (רביעי) אנחת רווחה גדולה עם שריקת הסיום באיצטדיון ר"ג, שבישרה על הפועל ק"ש כמחזיקת גביע המדינה. הסיבה כמובן ברורה: התואר היוקרתי של הקבוצה הצפונית מעניק לרביעית בטבלת ליגת העל את הכרטיס האחרון לאירופה. כרגע אלה האדומים שמדורגים במקום הנכון, בפער של 4 נקודות על פני מכבי חיפה. בשבת: הפועל ת"א מול הפועל ב"ש, כשניצחון יקרב משמעותית להשגת המטרה.

רגל וחצי בליגה האירופית - זו התחושה בחודורוב - ובעקבות כך יאיצו במועדון את המאמצים לגיוס כספים ומציאת רוכש. יש חשוב לציין כי כעת עדיין מדברים על תקציב של 25-30 מיליון ש"ח לעונה הבאה, כאשר הסגל ישאר גם הוא לפי שעה על פי התכנון - תלכיד של צעירים ושחקני בית ותיקים.

השאלה הגדולה שעדיין נותרה פתוחה היא אם רן בן שמעון ימשיך לעונה נוספת. למאמן יש חוזה לעונה הבאה, אולם הצדדים עדיין לא דנו באופן סופי על הנושא. במהלך העונה הנוכחית בן שמעון ספג לא מעט ביקורות, בעיקר על הנשירה המוקדמת מהמאבק על האליפות וההדחה המפתיעה מגביע המדינה. אלא שהתקופה הטובה של הפועל מאז פתיחת הפליאוף העליון הוסיפה למאמן נקודות חיוביות.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי על פי החוזה של רן בן שמעון, אם המאמן יסיים מיוזמתו את ההתקשרות לפני פקיעת החוזה, הוא יצטרך לשלם להפועל תל אביב פיצוי בגובה 50 אלף יורו. מנגד, אם האדומים יהיו אלה שכריזו על הפרידה, פיצויי הפיטורים לבן שמעון יהיו גבוהים פי שניים ויעמדו על 500 אלף שקלים.

בן שמעון שוחח היום עם שחקניו לקראת הפועל ב"ש והמשך המאבק להבטחת המקום הרביעי. "איך הרגשתם כשראיתם את קרית שמונה זוכה בגביע? שמחתם? יופי, עכשיו זה תלוי בנו". בהפועל תל אביב החליטו על מחיר כרטיס אחיד, שיעמוד על 50 שקלים, זאת במטרה למשוך כמה שיותר משפחות לבלומפילד.

היום נערך בבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל הדיון בערעור שהגישה הפעול תל אביב, בעקבות עונש הרדיוס שספגה על השלכת האבוקות ורימון העשן בדרבי. האדומים אף ספגו קנס כספי בעקבות האירועים, אך ערעורם נדחה, כך שמשחק הבית האחרון העונה לא ישוחק בבלומפילד, אלא כנראה בנתניה.