ורטה וגבאי מועמדים להגיע לבאר שבע בקיץ

לוי וברקת ערכו פגישת עבודה ראשונה לקיץ, גם בלם וקשר זר על הפרק. אלישע לוי: "רוצים ליצור המשכיות"

רועי זריהן  08.05.14 - 16:11
גבאי. יעבור דרומה? (אנצ'ו גוש, ג'יני)
גבאי. יעבור דרומה? (אנצ'ו גוש, ג'יני)
תחילת כתבה

ביום שלישי אלישע לוי סיכם לעונה נוספת בהפועל באר שבע ואתמול (רביעי) הוא כבר קיים פגישת עבודה לקראת העונה הבאה עם הבעלים אלונה ברקת. על הפרק: העמדות שדורשות חיזוק וכמו כן השחקנים שככל הנראה יסיימו את דרכם בב"ש.

"המטרה היא לייצור המשכיות ולהתחזק לקראת העונה הבאה. אנחנו בעיצומו של תהליך ואנחנו מקווים ומאמינים שנמשיך אותו גם בעונה הבאה", אמר אלישע לוי. המאמן דורש חיזוק בעמדות הבלם והמגן הימני, כשעל הפרק עלו השמות של עופר ורטה מאשדוד ושל אלעד גבאי ממכבי חיפה.

בבאר שבע מחפשים גם בלם נוסף שיצטרף לוויליאם סוארס וטומיסלב פאיוביץ', שיחתום בימים הקרובים על חוזה לעונה הבאה. גם במרכז הקישור הקבוצה מחפשת שדרוג, כאשר כרגע מדובר על הבאת שחקן זר, ומספר אופציות נבדקות. מי שככל הנראה יעזוב בקיץ את בירת הנגב הוא תומר סוויסה, כשגם סיראז' נאסר וקובי דג'אני מתנדנדים.

"לאורך כל הקריירה שלי, אימנתי בכל מועדון במשך מספר שנים. גם בסכנין וגם במכבי חיפה אמרו לי שקשה להחזיק מעמד והייתי מספר שנים, אני שמח שגם בב"ש אני אשאר לפחות 3 שנים", הוסיף לוי במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול הפועל תל אביב בשבת. "זה נכון שאנחנו בתקופה לא טובה, אבל זה קורה לכל קבוצה במהלך עונה. אנחנו נעשה הכל בשביל לסיים במקום השני, זאת המטרה שלנו עד לסיום העונה".

גם הקפטן, אליניב ברדה, התייחס למאבק על המקום השני כשאמר: "זה נכון שגם המקום השלישי מוביל לאירופה, אבל אנחנו רוצים לסיים במקום השני, יש כאן עניין של יוקרה וכמובן מענקים כספיים למועדון".

החלוץ והמאמן ניצלו את המסע"ת כדי לפרגן ליריבה על המקום השני, קריית שמונה, שזכתה בגביע אתמול. "אני רוצה לברך מכאן את קריית שמונה על הזכייה בתואר, קריית שמונה היא מודל לחיקוי, מועדון שבשלוש שנים זכה גם באליפות וגם בגביע המדינה. להפועל ב"ש יש פוטנציאל להשוות את אותם ההישגים", אמר אלישע לוי. ברדה טען: "כמובן שזה צבט לא להיות בגמר, אבל זה הכדורגל, קריית שמונה היא קבוצה נהדרת ומגיע לה התואר הזה".

בתוך כך, ב"ש נקנסה ב-12,000 שקלים על התפרעות האוהדים במשחק מול מכבי ת"א, ובנוסף ב-20,000 שקלים על תנאי.