בעקבות תקרית הפנדל: סוויסה הושעה ע"י ב"ש

החלוץ לא ישחק שוב העונה וככל הנראה סיים את דרכו במועדון מהנגב. ברדה: "לסיים במקום השני זה עכשיו עניין של יוקרה"

רועי זריהן  09.05.14 - 13:50
סוויסה, לא צפוי להישאר בב"ש
סוויסה, לא צפוי להישאר בב"ש
תחילת כתבה

"כמובן שמדובר כאן בעניין של יוקרה", אמר אליניב ברדה לאתר ערוץ הספורט, כשהוא מסמן מטרה לקראת המשחק מול הפועל תל אביב בשבת בבלומפילד - לשמור על המקום השני. ב"ש יודעת שגם המקום השלישי יוביל אותה למוקדמות הליגה האירופית, אבל אחרי שהיתה קרובה למכבי ת"א לאורך עונה שלמה, בקבוצה רוצים להבטיח את הסגנות.

"נכון שאת המקום שלנו באירופה הבטחנו די מזמן, אבל לאורך רוב העונה היינו במקום השני וחשוב לנו לסיים במקום הזה, גם מההיבט הכלכלי". גם ברדה מבין: המקום השני יזכה את הפועל ב"ש במענק של כ-1.6 מיליון שקלים מההתאחדות, בעוד המקום השלישי יקבל 1.4 מיליון.

בעניין אחר, תומר סוויסה הושעה היום על ידי המועדון עד סיום העונה, זאת בשל התנהגותו אחרי שריקת הפנדל לטובת הפועל באר שבע במשחק מול מכבי ת"א. החלוץ אמנם מחזיק בחוזה לעונה נוספת בבירת הנגב, אבל נראה כי אלישע לוי יוותר על שירותיו בעונה הבאה.

בחזרה לליגה. שלוש נקודות, זהו הפער של באר שבע מקרית שמונה, כשבקופה נותרו 9 נקודות וביום רביעי השתיים גם ייפגשו בצפון לקרב ראש בראש. בבירת הנגב יודעים שאחרי 7 משחקים ללא ניצחון בכל המסגרות - 6 בליגה ועוד אחד מול אותה קרית שמונה בגביע המדינה - הם חייבים לנצח את הפועל ת"א כדי לא לשמור על המיקום ולהימנע מסיום עונה עם טעם של החמצה.

אלישע לוי מתכנן שינוי אחד בהרכב לעומת זה שפתח בשבוע שעבר במשחק האליפות של מכבי תל אביב בווסרמיל, כאשר דובב גבאי צפוי לפתוח במקומו של סיראז' נסאר. וויליאם סווארס, שפתח מול האלופה, ימשיך גם הפעם במרכז ההגנה לצידו של טומיסלב פאיוביץ׳. אביתר אילוז, שעושה עבודה נהדרת לאורך כל העונה, ימשיך באגף שמאל של ההגנה, בעוד בן ביטון יפתח כמגן ימני. אליניב ברדה, מאור בוזגלו וגליינור פלט ינסו להכניע את דני עמוס ולהוציא את באר שבע מהמשבר.

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה, אביתר אילוז, וויליאם סוארס, טומיסלב פאיוביץ', בן ביטון; דויד הובר, גל אראל, מאור בוזגלו; דובב גבאי (סיראז' נסאר), אליניב ברדה, גליינור פלט.