עומר דמארי: "לא מסתכל על זהבי. שיהיה לו לבריאות"

חלוץ הפועל ת"א העלה את מאזן השערים שלו ל-26 בניצחון 1:3 על סכנין. קשר מכבי ת"א יוכל להשוות את המאזן מול חיפה הערב. וגם - דמארי מבוקש בטרבזונספור הטורקית

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  14.05.14 - 09:09
תחילת כתבהלא מעט לחץ השתחרר אמש (שלישי) בהפועל ת"א לאחר הניצחון 1:3 על בני סכנין, שהגדיל את הפער מהמקום הרביעי, בו נמצאים האדומים, לבין המקום החמישי, בו ממוקמת מכבי חיפה, לארבע נקודות, לפחות עד משחקם של הירוקים הערב מול מכבי ת"א.

"נתפלל שיגמר תיקו בין חיפה למכבי וכך נוכל לחגוג את העפלה לאירופה כבר היום", ציינו במועדון. אלו שזכו למחמאות היו כובש הצמד ומלך שערי ליגת העל, עומר דמארי, בסארט עבדורחימי על השער וגילי ורמוט על היכולת הנהדרת. גם זאביק חיימוביץ' זכה למילים טובות. "לא קל לשחק פעמיים בשלושה ימים אחרי כמעט שנה שלא שיחק. כל הכבוד לו", אמר גורם במועדון.

"אין ספק שזה ניצחון חשוב מאוד, שיחקנו טוב ובאנו מוכנים", אמר בסיום עומר דמארי, "אני שמח שהתקרבנו לאירופה". דמארי העלה את מאזנו ל-26 שערים, כאשר ערן זהבי נותר מאחור עם 24 שערים, אבל יוכל הערב לצמק את הפער מדמארי.

"האמת שאני לא מסתכל על ערן זהבי, אני רוצה להבקיע כמה שיותר", המשיך חלוץ הפועל, "אני רוצה לסיים כמלך השערים, אבל אם הוא יעבור אותי אז שיהיה לו לבריאות. שמח על השערים שלי, אני עושה עונה טובה בלי קשר לערן זהבי. קודם כל טובת הקבוצה, היה חשוב לקחת 3 נקודות. המשחק הקבוצתי הרבה יותר חשוב מהמשחק האישי".

על האפשרות שישחק בעונה הבאה באירופה אמר: "השאיפה שלי היא להגיע לאירופה, לא יודע מה יקרה ולאן אני אלך, אם לא אצליח להגיע לאירופה, אני מאוד אשמח להשאר בהפועל, כי אני מאוד אוהב את המועדון הזה".

דיווחים בטורקיה מדווחים כי טרבזונספור מעוניינת בדמארי. הקבוצה הטורקית מעוניינת להחתים 4 שחקנים בעמדות שונות ועל פי הדיווחים היא מוכנה להשקיע 5 מיליון יורו עליהם, דהיינו קצת יותר ממיליון יורו על כל אחד. יש לזכור כי דמארי מבוקש גם בסלטה ויגו הספרדית, שכמעט וצירפה אותו לשורותיה בחודש ינואר. הקבוצה הספרדית טרם הגישה הצעה להפועל. בכל מקרה, אם לא תהיינה הפתעות מיוחדות, דמארי צפוי לצאת לחו"ל.