בכר: "כאילו שהעונה רק התחילה". לוי: "מאכזב"

ק"ש הביסה את ב"ש 0:3 ותוכל לעקוף אותה אם האדומים ימעדו ביום שבת

רועי זריהן  14.05.14 - 21:37
תחילת כתבה

רוב תשומת הלב אולי הופנתה הערב (רביעי) לקרית אליעזר, אבל צפונה משם, בקרית שמונה, התרחש אירוע שאולי עוד יתברר כלא פחות משמעותי: ק"ש אירחה את הפועל ב"ש למשחק בין מחזיקת הגביע לסגנית המוליכה, והרשימה עם 0:3, שגם פתח מחדש את הקרב על המקום השני.

ביום שבת ייערך המחזור האחרון של עונת 2013/14, ובשל התוצאה הערב, הקבוצות עוד יכולות להתחלף במיקומים. ב"ש השניה תארח את מכבי חיפה ותזדקק לנקודה בלבד, אך במקרה ותפסיד, ניצחון של ק"ש אצל הפועל ת"א ישלח את בכר למקום השני, שכן כעת שתי הקבוצות עם הפרש שערים זהה. אם תהיתם למי זה משנה מי תסיים שניה - הרי שתיהן יהיו באירופה בכל מקרה - התשובה ברורה: לספרי ההיסטוריה.

"זה לא מובן מאליו בכלל להיראות ככה אחרי 120 דקות בשבוע שעבר, ואז גביע וחגיגות ועוד הפסד למכבי", אמר ברק בכר בסיום. "הגענו לכאן אחרי שכל המטרות שלנו הושגו, אבל שיחקנו בקצב מדהים לאורך כל 90 הדקות, כאילו שהעונה רק התחילה. מגיע שאפו לחבר'ה ולצוות המקצועי, כי פיזיולוגית כולם נראים נהדר. ננסה לסיים במקום השני, אבל זו עונה גדולה בלי קשר למה שיקרה".

בנוגע לעובדה שק"ש שטפה את המגרש וניצחה למרות שחסרה המון שחקני הרכב, אמר המאמן: "כל השנה זה ככה, זה לא חדש שאנחנו מתמודדים עם פציעות. מי שמשחק נכנס למסגרת ויודע שהוא צריך לתת הכל, היום שיחקנו עם 7 שחקני בית ועוד צעירים נכנסו כמחליפים. יש פה בסיס טוב שנשמר אותו, נעשה עוד חיזוק ונהיה קבוצה טובה בעונה הבאה. הפרש השערים? ידענו שכל גול יהיה חשוב. גם 0:2 היתה תוצאה לא רעה, אבל 0:3 זה כבר משמעותי. אני שמח שעשינו זאת בצורה משכנעת".

מנגד, אלישע לוי התקשה להסתיר את אכזבתו: "זה הפסד מאוד כואב ומאכזב, מפני שיכולנו לעשות את העבודה ולהבטיח את הסגנות כבר היום. לא עשינו זאת, וחבל. בחלק הראשון של המשחק עוד שיחקנו נכון והיה שקול, אבל לא ניצלנו מצבים. החצי השני שלנו היה חלש ומאוד איכזב אותי. היינו מודעים לעניין הפרש השערים, אבל לא עשינו מה שצריך.

כשנשאל האם ייתכן שכמה שחקנים שקיבלו הזדמנות להוכיח עצמם לעונה הבאה הציגו יכולת שלא מצאה חן בעיניו, ענה המאמן: "לא ייתכן, אלא בטוח. לזה אני בדיוק מתכוון כשאני אומר שזה נתן לי חומר למחשבה. אסור לאבד ריכוז כפי שקרה לנו, ננסה לעשות את העבודה בשבת".