חג'ג' נפגש עם בן שמעון: "קצץ 40% משכרך, או שתעזוב בקיץ"

בהפועל ת"א הציבו תנאי קשוח למאמן, שמסכים לעת עתה לקצץ רק 20 אחוז, אבל הודיע שישיב סופית בשבת הקרובה. ללא קשר לזהות המאמן, אסי דומב ימשיך לתפקד כעוזר גם בעונה הבאה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  22.05.14 - 18:50
לאן הדברים הולכים? בן שמעון
לאן הדברים הולכים? בן שמעון
תחילת כתבה

הפועל תל אביב ורן בן שמעון, הסוף? ייתכן מאוד שכן, אך באותו מטבע - יכול להיות שדווקא נקבל טוויסט בעלילה. מאמן האדומים נפגש הערב (חמישי) עם עם עידו חג'ג', האיש החזק בהנהלת המועדון, והאחרון הבהיר לו באופן חד משמעי כי יוכל להישאר רק בתנאי אחד: קיצוץ של 40 אחוזים משכרו.

על פי חוזהו של בן שמעון, עלות המעביד שלו עבור הפועל מסתכמת ב-2.5 מיליון שקלים. מדובר בסכום שאותו הקבוצה מחודורוב לא יכולה להרשות לעצמה לשלם עונה נוספת בשל קופת המועדון המתרוקנת - על כן התנאי איננו גמיש. כלומר: במידה שבן שמעון לא יסכים לקיצוץ הנ"ל בשכר, הוא לא יישאר.

עם זאת, המאמן צפוי לתת את תשובתו בשבת הקרובה, ודווקא עשה צעד בכיוון הנכון מבחינת הקבוצה. לעת עתה, בן שמעון מסכים לקיצוץ של 20 אחוזים משכרו, כך שכרגע עושה רושם שכל האפשרויות פתוחות.

בכל מקרה, ללא קשר לזהות המאמן שיוביל את הפועל בעונה הבאה - אסי דומב ימשיך בתפקידו כעוזר. מעבר לכך, השחקנים קיבלו היום את משכורות חודש אפריל שהגיעו להם באיחור מסויים. במועדון אמרו: "מתנצלים על העיכוב שחל במספר ימים".