ברקוביץ' קבע: הפועל תערוך מחנה אימונים בארץ

המנג'ר ויתר על ההכנות הרגילות בחו"ל: "מעדיף להביא שחקנים מאשר לצאת לטיולים באירופה". בן שמעון דורש פיצוי מלא על חוזהו ולא מתכוון לבוא לקראת המועדון שמצוי במצוקה כלכלית. בינתיים, דור אזולאי ושלומי אביסידריס הוצעו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  01.06.14 - 18:35
קיצוץ עמוק. ברקוביץ' (אלן שיבר)
קיצוץ עמוק. ברקוביץ' (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחד המנהגים המוכרים של קבוצות ליגת העל, גדולות וקטנות, היא לצאת למחנה אימונים בחו"ל. כך קבוצות נוהגות להתגבש ולבנות שיטת משחק ראשונית. אולם, בהפועל תל אביב - כנראה בצעד כלכלי - החליטו לוותר על התענוג. המנג'ר החדש אייל ברקוביץ' קבע כי האדומים ייערכו את מחנה האימונים בישראל. "אני מעדיף להביא שחקנים מאשר לצאת לטיולים באירופה", אמר ברקוביץ'. במועדון גם טענו כי גורם נוסף לכך הוא הצורך בלסגור מוקדם את הסגל ובלו"ז הצפוף.

בעניין אחר, מאז שרקוביץ' הודיע שהקבוצה תחפש מציאות בליגות הנמוכות בשל המצב הכלכלי, הוצעו להפועל לא מעט שחקנים, ביניהם דור אזולאי מהפועל פ"ת ושלומי אביסדריס שעד לפני 4 שנים היה בליגת העל והעונה סייע להפועל צפת לעלות מליגה ג' לליגה ב'. למרות הרצון לחסוך, ברקוביץ' מתכוון להשקיע במגן שמאלי והשם הראשון שעלה הוא חיים מגרלשווילי, שסיים את חוזהו בלרנקה הקפריסאית ומעוניין לחזור לישראל.

אוראל דגני שנמצא עם הנבחרת בארה"ב לא מוכן לקצץ בשלב זה, ואף ביקש העלאה בסיום העונה הקודמת. בכל מקרה, בשלב הראשון כל המאמצים יהיו כדי לשכנע את גילי ורמוט להאריך את חוזהו בעוד שנתיים בתמורה לקיצוץ עכשווי.

בן שמעון לא הולך לקראת הפועל ת"א

מאמן הפועל ת"א לשעבר, רן בן שמעון, לא מתכוון לבוא לקראת המועדון בנושא הסכום אותו הוא אמור לקבל - כחצי מיליון שקלים - בעקבות פיטוריו. "אף אחד מהפועל לא דיבר איתי על הנושא הזה. מבחינתי יש חוזה חתום שחור על גבי לבן ואני לא רואה צורך לדבר על הנושא", אמר בן שמעון למקורביו. מאמן הפועל לשעבר יצא לחופשה בחו"ל ובוחן אופציות מעבר לים. בהפועל מקווים שימצא קבוצה ובמקרה כזה סכום הפיצוי יירד.