"מחנה בארץ זה פשוט שערוריה, ננסה לשנות את ההחלטה הזו"

הפתעה גמורה בהפועל תל אביב לאחר הקביעה שלא לצאת לחו"ל לפני פתיחת העונה. השחקנים הביעו תרעומת, ורבים בקבוצה מנסים לשנות את דעתו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.06.14 - 10:56
כבר כועסים עליו. ברקוביץ' (צילום: אלן שיבר)
כבר כועסים עליו. ברקוביץ' (צילום: אלן שיבר)
תחילת כתבה

בוקר מוזר בהפועל תל אביב: השחקנים קיבלו בהפתעה גמורה את החלטתו של אייל ברקוביץ', שלא לצאת למחנה אימונים בחו"ל ולקיים את ההכנה לעונה הבאה בארץ - ככל הנראה בקיסריה או בכפר בלום. השחקנים מודעים למצב הכלכלי הבעייתי, אבל בכל זאת טוענים כי ניתן היה לחסוך בדברים אחרים.

"לא לצאת למחנה אימון בחו"ל זה שערוריה", אמר אחד השחקנים בהפועל. "ככה מתנהל מועדון קטן. אולי בכסף הזה יהיה אפשר להביא עוד שחקן צעיר לסגל, אבל לא יהיה לנו רגע אחד של שקט להתכונן לעונה". בתוך כך, גורמים בהפועל מנסים לשנות את החלטתו של המנג'ר החדש, לאחר שמספר שחקנים הביעו תרעומת על כך.

בהפועל מחכים לשובו של גילי ורמוט לארץ כדי לנסות ולשכנעו להאריך חוזה בשנתיים נוספות בתמורה לקיצוץ בחוזהו הנוכחי לשלוש שנים. עד עתה, השיחות בין הצדדים לא הבשילו לכדי הסכמות. "אייל אמר שהוא בונה את הקבוצה סביב ורמוט ואפשר היה לראות למה אחרי המשחק הנהדר שלו מול הונדורס", אמרו נציגי הקשר. בנוסף, מעבר למו"מ עם ורמוט, שלא צפוי להיות פשוט, האדומים ייתקלו גם בבעיות מול שחקנים נוספים, כדוגמת אוראל דגני, במקרה של קיצוץ רוחבי.

ובינתיים בהנהלה: עידו חג'ג' ובכור צבאן יישבו בימים הקרובים עם כדי לחלק סמכויות. המטרה הראשונית של הבעלים היא לנסות ולגייס ספונסרים והתקווה היא שכניסתו של שחקן העבר לתפקיד מפתח כמנג'ר תביא לאנשי עסקים רבים לתרום למועדון בצורה כזו או אחרת.