קשר נבחרת ליטא נמצא על הכוונת של באר שבע

מינדאוגאס קאלונס שיחק אשתקד בליגה האזרית. גם קשר קרואטי מועמד

רועי זריהן  03.06.14 - 09:00
קאלונס, בדרך לבירת הנגב?
קאלונס, בדרך לבירת הנגב?
תחילת כתבה

להפועל באר שבע נותר מקום לזר נוסף בסגל - ועל הכוונת כבר יש שני מועמדים: מינדאוגאס קאלונס, קשרה של נבחרת ליטא, ומיסאלב אורסיץ' הקרואטי נמצאים גבוה ברשימות של אלישע לוי, שמחפש חיזוק למרכז השדה לאחר שדויד הובר עזב את בירת הנגב.

קאלונס בן ה-30, שנחשב למועמד המוביל להצטרף לסגנית האלופה, שיחק בעונה האחרונה בסימרוק מהליגה האזרית, הקבוצה בה שיחק עידן וייצמן. לקשר הוותיק 43 הופעות במדי נבחרת ליטא. אורסיץ', קשר התקפי בן 21, שיחק אשתקד בספציה מליגת המשנה באיטליה וברזומה שלו ניתן למצוא 4 הופעות בנבחרת הצעירה.

בתוך כך, גליינור פלט עדיין לא שוחח עם ראשי המועדון בנוגע לעתידו, אבל בבאר שבע מאמינים כי החלוץ ההולנדי ימשיך, ועל כן מחפשים להתחזק בזר אחד בלבד. כזכור, בסגל של אלישע לוי נמצאים בנוסף השוער אוסטין אג'ידה והבלמים וויליאם סוארס וטומיסלב פאיוביץ'.

שחקן נוסף שמעניין את באר שבע הוא אביחי ידין. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, ב"ש הביעה עניין בשחקן מיד אחרי שזה שוחרר ממכבי חיפה, ובשבוע שעבר אף התקיימה שיחה בין אלונה ברקת לבין סוכנו רונן קצב. ידין מחזיק בחוזה ל-3 עונות נוספות בחיפה וכרגע נדמה שבמידה שיגיע לנגב, חיפה תצטרך להשתתף בשכרו שמוערך ב-250 דולר לעונה. עם זאת, קיימת גם אופציה כי השחקן יקבל את הפיצויים מחיפה, ואז בבאר שבע ישבו עימו על חוזה חדש.

לגבי שלומי ארבייטמן, בין הצדדים קיימים עדיין פערים כספיים גדולים, מה שעלול בסופו של דבר להוביל לפיצוץ העסקה.