הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ב"ש תפגוש את אלופות פולין וליטא במחנה

לאדומים מחכות יריבות חזקות בהכנה לסיבוב השני של מוקדמות הליגה האירופית. המו"מ עם לוטם זינו תקוע

רועי זריהן  06.06.14 - 13:05
ב"ש. מפעל רציני, הכנה רצינית (אלן שיבר)
ב"ש. מפעל רציני, הכנה רצינית (אלן שיבר)

הפועל ב"ש תשחק בעונה הקרובה בליגה האירופית לראשונה אחרי שנים, וכדי לרשום הופעה מוצלחת צריך גם להתכונן כמו שצריך. סגנית האלופה קבעה עם יריבות אימון חזקות, אותן תפגוש במחנה האימון בפולין. האדומים ימריאו ב-30 ביוני, ויקיימו שלושה משחקי הכנה לקראת סיבוב המוקדמות הראשון השני של המפעל האירופי, שייערך ב-17 ביולי.

ב"ש תפתח ב-3 ביולי מול ז'לגיריס וילנה, אלופת ליטא, כאשר יומיים אחר כך יגיע תורה של זביצ'ה, מחזיקת הגביע הפולני. ב-8 ביולי תהיה זו אלופת פולין, לגיה ורשה, שתפגוש את השחקנים של אלישע לוי. בבאר שבע עשו את כל המאמצים כדי לסגור עם יריבות טובות עד כמה שאפשר, במחנה האימון שיימשך 11 ימים. אגב, הקבוצה תתכנס לאימון הפתיחה של העונה כבר בעוד 9 ימים, כאשר נראה שמאור בוזגלו ואליניב ברדה, ששהו עם הנבחרת במסע המשחקים בארה"ב, יקבלו עוד מנוחה קצרה.

במקביל, בהפועל באר שבע ממשיכים לנהל מגעים עם מועמדים. במו"מ עם שלומי ארבייטמן אין עדיין התקדמות, ועם יובל שפונגין צפויה להתקיים פגישה נוספת בסוף השבוע. בקבוצה אופטימיים לגבי הצטרפותו של המגן בעונה הבאה.

בכל הנוגע ללוטם זינו החדשות פחות טובות, כאשר הצדדים לא מצליחים להגיע לעמק השווה בשיחות על החוזה החדש. נכון לעכשיו לא ברור אם הקשר, שחתום לעונה נוספת, ימשיך בקבוצה.